تاریخ انتشار : ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۲
جالب است ۰
قوانین استفاده از چسب سیلیکات سدیم

استفاده از هر محصولی، قوانین و مقررات خاص خود را می طلبد. اگر روی راهنمای هر ماده را نگاه کنید، طریقه مصرف آن را نیز یادداشت کرده اند. بسیاری از افراد پس از خرید چسب سیلیکات سدیم، اصول استفاده از آن را رعایت نمی کنند. در حالی که رعایت این اصول برای جلوگیری از پیشامدهای غیر منتظره ضروری است. زمانی که می خواهید از چسب سیلیکات سدیم مایع برای سطوح مختلف از جمله فلزات استفاده کنید، رعایت سلسله قوانین و مقرراتی ضروری است. بهتر است این قوانین را مو به مو رعایت کنید تا به هیچ عنوان دچار مشکل نشوید. این قوانین عبارتند از

 • قبل از هرچیز باید سطح کار را از خاک و گرد و غبار تمیز کنید، خصوصا اگر سطح مورد نظر شما فلزی است.
  چسب سیلیکات سدیم را با ماده شیمیایی دیگری مخلوط نکنید زیرا این کار می تواند منجر به تولید ماده ای سمی و خطرناک شود.
  پس از قرار دادن چسب در سطح مورد نظر، به اندازه کافی زمان بدهید تا به خوبی خشک شود.
  سیلیکات سدیم را در معرض و دسترس کودکان قرار ندهید زیرا استعمال آن می تواند خطرآفرین باشد.
در صورت رعایت تمامی این قوانین و خرید چسب سیلیکات سدیم اصل نتیجه مطلوبی را در آزمایشگاه ها مشاهده خواهید کرد. امروزه این ماده به عنوان بازوی محرکه صنایع اصلی کشور شناخته می شود. بنابراین تولیدکنندگان کشور با استفاده از تمامی ظرفیت ها و توان تولیدی، اقدام به عرضه و تولید بی نظیر این ماده می کنند. گفتنی است هرچه مواد باکیفیت تری در فرایند ساخت این محصول مورد استفاده قرار بگیرند، چسب سیلیکات سدیم مرغوب تری نیز تولید می شود. به همین علت اغلب تولیدکنندگان سعی در استفاده از مرغوب ترین متریال و مواد اولیه دارند.


سیلیکات سدیم

راهنمای تشخیص چسب سیلیکات سدیم جامد

روش های زیادی وجود دارد که به واسطه آن ها می توانید تشخیص دهید چسب سیلیکات سدیم اصل است یا خیر. پس از این مرحله، اگر در خصوص اصل بودن این ماده به یقین رسیدید، زمان خرید چسب سیلیکات سدیم فرا رسیده است. با این حال اگر هنوز نتوانستید سیلیکات سدیم اصل را پیدا کنید، از خرید صرفه نظر کنید. دقت کنید که اگر این ماده بی کیفیت و نامرغوب باشد، تاثیرات نامطلوبی بر روی محصولات تولیدی شما خواهند گذاشت زیرا سیلیکات سدیم به عنوان یک ماده اولیه ضروری شناخته می شود. راهنمایی های زیر را بخوانید و از آن ها در تشخیص اصل بودن سیلیکات سدیم کمک بگیرید:
 • چسب سیلیکات سدیم مایع، کاملا شفاف است.
  سطح آن فاقد هرگونه غبار و آلودگی می باشد.
  روی بسته بندی آن، اطلاعاتی در خصوص مجموعه تولیدکننده یادداشت شده است.
شرکت صنایع سیلیکات ایران، طی سال ها تلاشی که به عمل آورده است، بهترین چسب سیلیکات سدیم جامد را به دست مشتریان خود می رساند. این مجموعه تمامی فعالیت های خود را تحت نظارت قانونی و مجوزهای مربوطه انجام می دهد. از این رو مشتریان با خیالی راحت و اطمینانی کامل از اصل بودن سیلیکات سدیم، می توانند آن را تهیه کنند. فقط کافی است به لینک https://iransilicate.com/ مراجعه کنید و شما نیز یکی از خریداران این محصول باکیفیت باشید.


چسب سیلیکات سدیم
 
  short_url/vdcdjj0f5yt0ff6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdjj0f5yt0ff6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین