تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۶
جالب است ۰
بخشنامه جذب سرباز معلم از سوی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
بخشنامه سرباز معلم‌ها ابلاغ شد
به گزارش بیان ما؛ براساس ماده (۳۳) قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور و در راستای اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی و در اجرای بند «الف» تبصره ماده ۶۶ الحاقی فصل هشتم قانون خدمت وظیفه عمومی و دستورالعمل ساماندهی امور مشمولین مامور به دستگاه‌های دولتی و غیرنظامی ابلاغی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و با عنایت به مجوز شماره ۲۲۱۳/۱/۱۵/۰۲۱۷۷ در تاریخ ۷ خرداد۱۴۰۲ ستادکل نیرو‌های مسلح برای جذب و سازماندهی مشمولین وظیفه مأمور به وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
برخی از مواد این بخشنامه به شرح زیر است:
صرفاً داوطلبین دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با اولویت حداکثری جذب در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد، مشروط به دارا بودن برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن‌ها ۴ فروردین ۱۴۰۲ باشد.
مشمولینی که تاریخ اعزام آن‌ها ۱ مرداد ۱۴۰۲ و ۱ شهریور ۱۴۰۲ است، پس از درخواست کتبی خود و موافقت آن اداره کل، بایستی به دفاتر پلیس۱۰ مراجعه و درخواست تعجیل ارائه کرده و برگه آماده به خدمت به تاریخ اعزام ۱ تیر۱۴۰۲ دریافت و به آموزش و پرورش تحویل دهند در غیر این صورت امکان پذیرش امریه میسور نخواهد بود.
جذب و بکارگیری معلمان وظیفه با اولویت در مقطع آموزش ابتدایی و در کلاس‌های درس و واحد‌های آموزشی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته امکان پذیر است بنابراین از بکارگیری افراد مذکور در بخش‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان خودداری شود.
اعزام پذیرفته شدگان به مراکز آموزش نظامی در تاریخ ۱ تیر١۴۰۲ انجام خواهد گرفت، بنابراین در این خصوص اطلاع رسانی مناسب صورت گرفته و قبل از اعزام نیز برگه‌های اعزام افراد کنترل شود. (مدت دوره آموزش نظامی بر اساس ابلاغ ستاد کل نیرو‌های مسلح ۲ ماه است.)
  short_url/vdcb0wb8srhb8fp.uiur.html
bayanema.ir/vdcb0wb8srhb8fp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین