تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۷
جالب است ۰
وزیر نیرو گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) نقش بی‌بدیلی در توسعه کشور و اهداف انقلاب دارد و در طول دوره‌های مختلف خدمات شایانی به کشور ارائه کرده است.
قرارگاه سازندگی خاتم‌(ص) نقش بی‌بدیلی در توسعه کشور دارد
به گزارش بیان ما؛ در نشست تخصصی که با حضور وزیر نیرو و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) برگزار شد، علی‌اکبر محرابیان ضمن تقدیر از عملکرد قرارگاه در حوزه‌های مختلف عمرانی و صنعتی کشور اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء بازوی اجرایی قوی برای دولت‌های مختلف بوده است و امروز وقتی از توسعه کشور صحبت می‌شود، اولین چهره‌ای که در مقابل ما ترسیم می‌گردد قرارگاه سازندگی خاتم و سپاه پاسداران است.

وی افزود: در این میان قرارگاه باید مشوق و کمک حضور بخش خصوصی در اجرای پروژه‌ها باشد؛ زیرا ما برای توسعه و آبادانی کشور نیازمند حضور کل ملت ایران و تمام بخش‌های مختلف در صحنه هستیم.

وزیر نیرو اظهار کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) نقش بی‌بدیلی در توسعه کشور و اهداف انقلاب دارد و در طول دوره‌های مختلف خدمات شایانی به کشور ارائه کرده است.

وزیر نیرو ضمن تأکید بر اهمیت اجرای طرح‌های برق و آب در کشور و تأثیر آن بر رضایتمندی جامعه، گفت: از بین حدود ۳۵۰ طرح فعال وزارت نیرو در مناطق مختلف کشور، حدود ۱۵ درصد طرح‌ها در اختیار قرارگاه است که عمده آن‌ها طرح‌های حساس و راهبردی است و در این بین چند طرح از جمله سد معشوره، سد بختیاری، تصفیه‌خانه فاضلاب کرمانشاه، طرح فاضلاب اهواز و خط گاز نیروگاه قشم از اهمیت زیادی برخوردار است و باید مورد توجه ویژه‌ای قرار گیرند. short_url/vdccs4qso2bqsp8.ala2.html
bayanema.ir/vdccs4qso2bqsp8.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین