تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۰
جالب است ۰
نماینده سوریه طرح شوم آمریکا در سوریه را فاش کرد و گفت واشنگتن تلاش می‌کند داعشی‌ها را از زندان آزاد کرده و آن‌ها را دوباره در خاک سوریه مستقر کند.
فاش شدن طرح شوم آمریکا در سوریه برای استقرار دوباره داعش
به گزارش بیان ما؛  «جویده میخائیل ثلجه» در گفتگو با پایگاه خبری المعلومه افزود: آمریکا هر بار که خود را در محاصره و بازنده میدان می‌بیند، برای بازگرداندن تنش‌ها به سوریه، طرح آزاد کردن داعشی‌ها و تروریست‌ها از زندان‌ها را اجرا می‌کند.
وی ادامه داد: سناریوی آزادسازی دوباره سازمان‌های تروریستی بهانه‌ای برای اشغال دوباره خاک سوریه و غارت منابع آن با توجیه‌ها و دلایل واهی مبارزه با تروریسم و داعش است.
ثلجه این اقدام آمریکایی‌ها را موضوعی دانست که برای همگان آشکار است و ایالات متحده و مزدوران آن رو به نابودی بوده و سوریه متحد و یکپارچه باقی خواهد ماند.
از سوی دیگر، «مغیث ابراهیم» نماینده دیگر مجلس سوریه نیز علت افزایش مشکلات مردمی و اقتصادی در سوریه را ناشی از حضور اشغالگران آمریکایی در خاک کشورش دانست و خاطرنشان کرد: کاروان‌های اشغالگران آمریکایی به غارت منابع سوریه ادامه می‌دهند.
با شکست گروه تروریستی «داعش» بعنوان بازوی آمریکا در سوریه در آذر ماه سال ۱۳۹۶، تروریست‌های آمریکایی مستقیما جایگزین این گروهک شدند و دقیقا از همان زمان نیز به جای داعش شروع به استخراج و سرقت نفت سوریه و ادامه کشتار مردم این کشور کردند.
  short_url/vdcbg8b8wrhb55p.uiur.html
bayanema.ir/vdcbg8b8wrhb55p.uiur.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین