تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۳
جالب است ۰
رییس کمیته امنیتی فراجا و فرمانده قرارگاه اربعین از زائران حسینی خواست که حتما دقت کنند که در گذرنامه‌های آن‌ها مهر ورود و خروج ثبت شود.
زائران مهر ورود و خروج گذرنامه‌شان را چک کنند/ کاهش ۶۵ درصدی تصادفات در محور‌های مواصلاتی مرز‌ها
به گزارش بیان ما؛  سردار محمد شرفی در یک برنامه رادیویی با بیان اینکه تا روز گذشته بیش از سه میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از مرز‌های شش گانه کشور برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی به عراق سفر کرده اند، گفت: موج بازگشت زائران آغاز شده و تا روز گذشته حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار زائر به کشور بازگشته اند.
وی با بیان این که رفت و آمد زائران از مرز‌های کشور به صورت طبیعی و روان در جریان است، گفت: شروع بازگشت موج زائران به کشور، خبر خوبی است و این نشان می‌دهد که زائران زمان خود را برای انجام این سفر مدیریت کرده اند و این زمینه را فراهم کرده اند که سایر زائران نیز در این مراسم شرکت کنند.
رییس کمیته امنیتی فراجا و فرمانده قرارگاه اربعین با بیان اینکه ما طرح‌های انتظامی خود برای بازگشت زائران به کشور را آغاز کرده ایم، خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته در محور‌های مواصلاتی مرز‌ها ترافیک سنگینی را شاهد بودیم، ولی امسال به خاطر اقدامات انجام شده در حوزه جاده ای، خوشبختانه رفت و آمد زائران با سهولت بیشتری در حال انجام است.
شرفی با بیان اینکه پارکینگ‌ها در پایانه‌های مرزی در حالی خالی شدن است، ادامه داد: از زائران می‌خواهیم که در مسیر بازگشت به شهر‌های خود در حالت خواب آلودگی رانندگی نکنند.
رییس کمیته امنیتی فراجا و فرمانده قرارگاه اربعین تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون کاهش ۶۵ درصدی تصادفات در جاده‌ها را نسبت به سال گذشته شاهد بوده ایم.
  short_url/vdccssqs42bqii8.ala2.html
bayanema.ir/vdccssqs42bqii8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین