تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۵
جالب است ۰
برنامه مسابقات هفته‌های پنجم تا نهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
برنامه مسابقات هفته پنجم تا نهم لیگ برتر بدون اعلام زمان دربی!
به گزارش بیان ما؛  برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته پنجم؛ گرامیداشت هفته دفاع مقدس
چهارشنبه ۲۹ شهریور
ملوان بندرانزلی – پیکان تهران- ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه تختی انزلی
هوادارتهران – تراکتورتبریز- ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه پاس قوامین تهران
صنعت نفت آبادان – گل‌گهر سیرجان- ساعت ۱۹ – ورزشگاه تختی آبادان
پنجشنبه ۳۰ شهریور
مس رفسنجان – آلومینیوم اراک - ساعت ۱۸:۱۵ – ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
استقلال خوزستان – ذوب‌آهن اصفهان- ساعت ۱۹ – ورزشگاه غدیر اهواز
به دلیل حضور نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا
زمان سه مسابقه زیر متعاقبا اعلام خواهد شد:
فولادمبارکه سپاهان اصفهان – فولاد خوزستان- ساعت ** – ورزشگاه نقش جهان اصفهان
پرسپولیس – استقلال - ساعت ** – ورزشگاه آزادی تهران
شمس آذر قزوین – نساجی مازندران- ساعت ** – ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
با توجه به ضرورت همکاری با تیم ملی امید باشگاه‌هایی که سه بازیکن یا بیشتر در تیم امید دارند می‌توانند درخواست تعویق رقابت مذکور را در لیگ برتر داشته باشند.
هفته ششم؛ گرامیداشت هفته وحدت و ولادت حضرت محمد (ص)
سه شنبه ۴ مهر
پیکان تهران – پرسپولیس - ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه پاس قوامین تهران
صنعت نفت آبادان – ملوان بندرانزلی - ساعت ۱۹ – ورزشگاه تختی آبادان
گل‌گهر سیرجان – فولادمبارکه سپاهان اصفهان - ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان
چهارشنبه ۵ مهر
تراکتورتبریز – شمس آذر قزوین- ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
نساجی مازندران – آلومینیوم اراک- ساعت ۱۸:۱۵ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
استقلال – هوادارتهران- ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه آزادی تهران
ذوب‌آهن اصفهان – مس رفسنجان- ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه فولادشهر فولادشهر
فولاد خوزستان – استقلال خوزستان- ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
هفته هفتم؛ گرامیداشت هفته نیروی انتظامی
پنجشنبه ۱۳ مهر
شمس آذر قزوین – ذوب‌آهن اصفهان- ساعت ۱۷:۱۵– ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
آلومینیوم اراک – تراکتورتبریز- ساعت ۱۷:۱۵– ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
استقلال خوزستان – پیکان تهران- ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه غدیر اهواز
جمعه ۱۴ مهر
هوادار تهران– فولاد خوزستان- ساعت ۱۷– ورزشگاه پاس قوامین تهران
شنبه ۱۵ مهر
مس رفسنجان – استقلال- ساعت ۱۷:۴۵– ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
فولادمبارکه سپاهان اصفهان – صنعت نفت آبادان - ساعت ۱۹:۴۵– ورزشگاه نقش جهان اصفهان
یکشنبه ۱۶ مهر
ملوان بندرانزلی – نساجی مازندران- ساعت ۱۷:۱۵– ورزشگاه تختی انزلی
پرسپولیس – گل‌گهر سیرجان- ساعت ۱۹:۱۵– ورزشگاه آزادی تهران
هفته هشتم؛ روز نوجوان و بسیج دانش آموزی
جمعه ۵ آبان
استقلال – آلومینیوم اراک - ساعت ۱۸– ورزشگاه آزادی تهران
ذوب‌آهن اصفهان – تراکتورتبریز- ساعت ۱۸– ورزشگاه فولادشهر فولادشهر
فولاد خوزستان – شمس آذر قزوین- ساعت ۱۹– ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
شنبه ۶ آبان
گل‌گهر سیرجان – هوادارتهران- ساعت ۱۷:۳۰– ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان
پیکان تهران – مس رفسنجان- ساعت ۱۸– ورزشگاه پاس قوامین تهران
صنعت نفت آبادان – استقلال خوزستان- ساعت ۱۹:۳۰– ورزشگاه تختی آبادان
دوشنبه ۸ آبان
نساجی مازندران – فولادمبارکه سپاهان اصفهان - ساعت ۱۶:۳۰– ورزشگاه وطنی قائمشهر
ملوان بندرانزلی – پرسپولیس- ساعت ۱۸– ورزشگاه تختی انزلی
هفته نهم؛ تجلیل از پیشکسوتان فوتبال
پنجشنبه ۱۸ آبان
شمس آذر قزوین – استقلال- ساعت ۱۷:۳۰– ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
استقلال خوزستان – گل‌گهر سیرجان- ساعت ۱۸– ورزشگاه غدیر اهواز
جمعه ۱۹ آبان
مس رفسنجان – فولاد خوزستان- ساعت ۱۶:۱۵– ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
آلومینیوم اراک – ذوب‌آهن اصفهان- ساعت ۱۶:۳۰– ورزشگاه امام خمینی اراک
هوادار – پیکان تهران- ساعت ۱۷:۳۰– ورزشگاه پاس قوامین تهران
یکشنبه ۲۱ آبان
تراکتور تبریز – نساجی مازندران- ساعت ۱۶:۴۵– ورزشگاه یادگار امام تبریز
فولادمبارکه سپاهان اصفهان – ملوان بندرانزلی- ساعت ۱۷:۳۰– ورزشگاه نقش جهان اصفهان
پرسپولیس – صنعت نفت آبادان- ساعت ۱۷:۳۰– ورزشگاه آزادی تهران
  short_url/vdcepz8znjh8wwi.b9bj.html
bayanema.ir/vdcepz8znjh8wwi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین