کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

عقب‌نشینی دلالان از افزایش نرخ دلار

18 شهريور 1402 ساعت 16:54

قیمت سکه و دلار در جریان معاملات امروز بازار ارز و طلا بدون تغییر باقی ماند


به گزارش بیان ما؛  دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس با کاهش ۱۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۲۸۳ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۳۰ تومان کشف قیمت شد‌.
دلار امروز در ‌‌صرافی‌ها در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۸۸ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۸۲ تومان فروخته شد. ‌
امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۴ هزار و ۲۰۹ تومان معامله شد.
بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار تومان معامله می‌شود. امروز برخی کانال‌ها به نرخ سازی روی آورده و قیمت دلار را نقدی و فردایی را وارد کانال ۵۰ هزار تومان کردند. اما برای این نرخ دلار هیچ تقاضایی وجود ندارد و این سوداگران مجبور به عقب نشینی شدند.
* آخرین قیمت انواع سکه و طلا
سکه ‌طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ به نرخ ۲۵ میلیون و ۶۰۹ هزار تومان دادوستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۲۸ میلیون و ۲۰۹ هزار تومان معامله شد.
نیم سکه در بازار امروز بدون تغییر قیمت به نرخ ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون تومان معامله شد. ‌
هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۲۲۷ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.
هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ با کاهش ۸ صدم درصدی، ۱۹۱۹ دلار معامله شد.
 


کد مطلب: 121352

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/121352/عقب-نشینی-دلالان-افزایش-نرخ-دلار

بيان ما
  https://www.bayanema.ir