تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۰
جالب است ۰
۱۲ کانونی که در پوشش مدرسه و مرکز آموزشی به تبلیغ فرقه خارجی ضاله بهائیت در بابل می‌پرداختند، پلمب شد.
به گزارش بیان ما؛  حجت الاسلام محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی با برنامه ریزی دقیق سعی در تضعیف و براندازی نظام و ایجاد ناامیدی در جامعه دارند، گفت: ۱۲ کانونی که در پوشش مدرسه و مرکز آموزشی به تبلیغ فرقه خارجی ضاله بهائیت در بابل می‌پرداختند، پلمب شد.
او یکی از ابزار‌های دشمنان را برای ضربه زدن به نظام، بکارگیری فرقه ضاله بهائیت دانست و افزود: در این راستا در شهرستان بابل اقداماتی در پوشش دو مدرسه و چند مرکز آموزشی و ورزشی از طریق بکارگیری اساتید و مربیان بهایی انجام شده است.
حجت الاسلام اکبری گفت: مربیان بهایی از سه شهر کشور، اقدام به آموزش و تعلیم موارد مورد نظر خود در راستای فریب نوجوانان از جمله فرقه صهیونیستی ضاله بهاییت می‌کردند که در راستای مقابله با این فرقه ضاله، تاکنون دو فرد که از مربیان سرشناس بهایی در ایران هستند با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و با صدور قرار بازداشت به زندان معرفی شدند.
او افزود: در مراکز آموزشی مذکور، تعدادی کتاب، بروشور مرتبط با مجله صهیونیستی بهائیت کشف و ضبط شده است.
حجت الاسلام اکبری با اشاره به اینکه تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده ادامه دارد، گفت: طبق قانون و آئین نامه زندان به محض بازداشت، افراد دستگیر شده با خانواده خود تماس تلفنی برقرار کرده و از سوی دادستانی بابل، دستورات لازم بابت رعایت حقوق زندانیان صادر شده است.
  short_url/vdcguq9qnak9xw4.rpra.html
bayanema.ir/vdcguq9qnak9xw4.rpra.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین