تاریخ انتشار : ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۴
جالب است ۰
رئیس سازمان تیم‌های ملی پرورش اندام گفت: رقابت‌های آسیا برای ایران کوچک است، ما حریفی در این مسابقات نداریم حتی تیم‌های سوم و چهارممان هم به آسیا بفرستیم، قهرمان می‌شود.
سلطانی‌نژاد: آسیا برای ایران کوچک است
به گزارش بیان ما؛ رضا سلطانی نژاد، رئیس سازمان تیم‌های ملی پرورش اندام درباره کسب مقام اول تیم ملی پرورش اندام در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: رقابت ‌های آسیا برای ایران کوچک است. 
تیم‌های سوم و چهارممان هم بفرستیم به آسیا قهرمان می‌شود، ما حریفی در این مسابقات نداریم. 
او ادامه داد: پتانسیل رشته پرورش اندام به قدری در ایران بالا است که می‌توانیم 6 تا تیم به مسابقات اعزام کنیم.
سخت ترین رقابت برای بچه‌ها در خود ایران است، سطح مسابقات داخل ایران سخت‌تر است و ورزشکاران بعد از موفق شدن در کشور، نگرانی‌ای بابت مسابقات آسیایی ندارند زیرا که آسان تر از رقابت‌های داخلی است. 
 
 
رئیس سازمان تیم‌های ملی پرورش اندام در خصوص رقابت‌های پیش‌رو اظهارکرد: حدودا 11 روز دیگر مسابقات انتخابی تیم ملی برای رقابت‌های جهانی اسپانیا برگزار می‌شود. که میزبانی رقابت‌های انتخابی تیم ملی، بین کرمان و تهران برگزار می‌شود. امیدواریم مانند گذشته قهرمانی جهان را تکرار کنیم و دل مردم ایران را شاد کنیم.
رشته بدنسازی آمار ورزش در کشور را بالا برده و کمبود درصد بی فعالیتی در رشته‌ها را جبران کرده است. 
 
 
 
 
سلطانی نژاد در مورد شرایط مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: تیم وقتی از مسابقات برمی‌گردد از زمانی که به فرودگاه می‌رسد دیگر بازیکنان عضو تیم ملی نیستند و باید مجددا تست بدهند برای حضور در تیم، حتی قهرمان جهان هم باید این شرایط را رعایت کند و در انتخابی شرکت کند.
 
 
وی در مورد اینکه هادی چوپان می‌تواند مجددا قهرمان مسابقات مستر المپیا شود، بیان کرد: هادی چوپان 4 سال قبل هم باید قهرمان مسابقات مستر المپیا می‌شد و در کل دنیا هیچ پدیده‌ای نزدیک به هادی نیست و امسال نسبت به سال قبل پیشرفت کرده و جهش چند پله‌ای داشته است.
 
 
 
 
 
وی درباره انتظارات از مسئولین افزود: چندین سالی است از مسئولین هیچ انتظاری نداریم. حتی قهرمانان جهانمان هم دیده نمی‌شوند، ما حتی مدیرکل ورزش جوانان تهران هم نمی‌توانیم ببینیم با اینکه هیچ درخواستی هم نداریم.
امیدوارم کسانی پست و مقام بگیرند که ورزشکاران را درک کنند و طوری رفتار نکنند که انگار ما دشمنشان هستیم.
هر مدالی در میادین بین المللی ارزش دارد و تفاوتی ندارد که این مدال‌ها از کشتی باشد یا از پرورش اندام. اگر کشتی یا تکواندو سالی چندتا قهرمانی جهان بیاورد رشته پرورش اندام بیشتر مدال میاورد، خواهشی که دارم این است مسئولان تفاوتی بین رشته‌ها قائل نشوند.
  short_url/vdcbw8b89rhb5fp.uiur.html
bayanema.ir/vdcbw8b89rhb5fp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین