تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۸
جالب است ۰
۶ نفر از نیروهای بسیجی در شهرستان نورآباد ممسنی مورد شلیک کور دو جنایتکار قرار گرفته که در پی این اتفاق شوم یک نفر شهید و سه نفر به شدت مجروح شدند.
نحوه حمله مسلحانه به ۶ بسیجی در ممسنی
به گزارش بیان ما؛  سیدعلی موسوی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج توحید توتستان، با محکوم‌کردن این حادثه، اظهار داشت: ۶ نفر از نیروهای بسیجی شهرستان نورآباد طی حکمی مامور به حضور در میدان اصلی شهر نورآباد شدند و در حالی که در ایستگاه توقف کرده بودند دو موتورسوار در کسری از ثانیه شروع به شلیک به سمت آنها کرد. 
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج توحید توتستان افزود: ۲ راکب موتورسوار در یک ضرب‌الاجل نیروهای بسیجی را از گردن به بالا مورد شلیک یک اسلحه ساچمه‌زنی قرار می‌دهند که طی این تیراندازی یاسر شجاعیان ۲۷ ساله به شهادت می‌رسد و سه نفر از پنج نیروی دیگر نیز به شدت زخمی می‌شوند. 
موسوی اضافه کرد: سه مجروح دیگر نیز به یکی از بیمارستان‌های شیراز منتقل می‌شوند که حال یکی از مجروحین وخیم گزارش شده است. 
فرمانده پایگاه مقاومت سپاه توحید توتستان اظهار داشت: شهید شجاعیان ۲۷ سال داشت و یک دختر ۷ ساله دارد، او یک کارگر معمولی و از نیروهای بسیجی بود که در این حمله کور به فیض شهادت نائل آمد.
وی تاکید کرد: تلاش نیروهای امنیتی برای دستگیری عاملان این جنایت با جدیت ادامه دارد.
  short_url/vdcfxydyxw6d0ja.igiw.html
bayanema.ir/vdcfxydyxw6d0ja.igiw.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین