تاریخ انتشار : ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۷
جالب است ۰
رئیس کل دادگستری استان ایلام از شناسایی و دستگیری سه نفر از عناصر مرتبط با گروهک‌های ضدانقلاب و تجزیه‌طلب در این استان خبر داد.
دستگیری سه نفر از عناصر مرتبط با گروهک‌های ضدانقلاب و تجزیه‌طلب
به گزارش بیان ما؛  عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: با استعانت از خداوند متعال و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و معاضدت قضایی دادستانی، شبکه چند نفره از عناصر مرتبط با گروهک‌های کردی ضدانقلاب و تجزیه طلب در استان شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: این افراد در سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱، اقدام به نصب پرچم مجعول کردستان در چند نقطه اطراف شهر ایلام در نیمه‌های شب کرده بودند و با تهیه فیلم و عکس و انتشار در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی عناصر گروهکی در شمال عراق، با هدف تبلیغ برای این گروهک و تحریک اذهان برای حضور در اغتشاش اقدام کرده بودند، شناسایی و تا کنون سه نفر از آنان دستگیر شده است.
رئیس کل دادگستری استان ایلام افزود: این افراد با حضور در نقاط مختلف شهرستان ایلام و نصب پرچم گروهک، اقدام به فیلم‌برداری از حضور نیرو‌های حافظ امنیت و اقدام به انتشار آن در فضای مجازی کرده بودند.
علی محمدی گفت: شبکه مرتبط با عناصر تجزیه طلب، قصد انجام اقدامات سوء داشتند که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و با دستور قضایی بازداشت شدند.
وی خاطرنشان کرد: این افراد قصد اقدامات ایذایی از جمله نصب پرچم تجزیه طلبانه در چند نقطه شهر در نیمه شب و قصد تعرض به برخی اماکن عمومی و ایجاد ناآرامی و اغتشاش در نقاط مختلف استان داشتند که به با هوشیاری مدافعان امنیت در یگان‌های نظامی، انتظامی و جامعه اطلاعاتی و معاضدت قضایی، این اقدام آنان ناکام ماند.
  short_url/vdcae6n6649num1.k5k4.html
bayanema.ir/vdcae6n6649num1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین