تاریخ انتشار : ۳ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۵
جالب است ۰
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: از ۲۸ شهریور تاکنون در پی موج جدید وزش طوفان گردوخاک در منطقه سیستان دو هزار و ۲۷۸ نفر از مردم منطقه‏ راهی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شده‌اند.
به گزارش بیان ما؛ مجید محبی مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: از ۲۸ شهریور تاکنون در پی موج جدید وزش طوفان گردوخاک در منطقه سیستان شامل پنج شهرستان زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز واقع در شمال استان سیستان و بلوچستان، دو هزار و ۲۷۸ نفر از مردم منطقه‏ راهی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شده‌اند.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه موارد تنفسی، قلبی و چشمی عمده مشکلات مراجعه کنندگان بودهف افزود: از این تعداد ۱۵۷ نفر بستری و مابقی پس از دریافت خدمات سرپایی مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در روز‌های اخیر سه نفر در پی تصادف رخ داده ناشی از کاهش میدان دید نفر فوت شده‌اند، گفت: در حال حاضر نیرو‌های ‏امدادی و خدمات‌رسان در مسیر‌های ارتباطی منطقه سیستان آماده‌باش ‏هستند تا در صورت نیاز اقدام به کمک‌رسانی به شهروندان کنند. ‏

محسن حیدری مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، همچنان وزش باد شدید تا خیلی شدید و طوفان و گرد و خاک برای منطقه سیستان در شمال استان ادامه دارد.

وی ادامه داد: از ظهر امروز شدت وزش باد و گرد و خاک کاسته می‌شود، اما همچنان صبح‌ها وزش باد نسبتاً شدید در منطقه سیستان تا اواخر هفته ادامه دارد. از نظر دمایی تا فردا کاهش یک تا دو درجه‌ای دما پیش‌بینی می‌شود. short_url/vdcdsf0fsyt0x96.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdsf0fsyt0x96.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین