تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۶
جالب است ۰
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از کشف یک محموله سنگین مواد مخدر از نوع شیشه به میزان ۲۸۶کیلو گرم به ارزش تقریبی بیش از ۱۷میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.
به گزارش بیان ما؛  بهنام جعفری زاده  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم در مصاحبه اي از کشف یک محموله سنگین مواد مخدر از نوع شیشه به میزان ۲۸۶کیلوجرم  به ارزش تقریبی بیش از ۱۷میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.
او با تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: قاچاقچیان مواد مخدر این محموله را از استان سیستان و بلوچستان به مقصد پایتخت بارگیری کرده بودند که با هوشیاری مأموران پلیس موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.
او اعلام کرد: در این رابطه دو متهم غیر بومی دستگیر و یک دستگاه تریلر حامل مواد مخدر توقیف شده است.
وی گفت: پس ازبازرسی از خودروی توقیف شده مشخص شد مواد مخدر به شکل کاملاً ماهرانه‌ای در باک این تریلر کشنده جاسازی شده بود.
دادستان بم در خصوص مجازات‌هایی که در قانون در این رابطه پیش بینی شده است، گفت: با توجه به ماده ۴۵ اصلاحی قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر که برای حمل بیش از سه کیلوگرم مواد مخدر مجازات اعدام را درنظر گرفته است و در صورت انجام تحقیقات و احراز علم و اطلاع مرتکب از حمل موادمخدر مکشوفه شدیدترین مجازات ها در انتظار مرتکبین  و سایر همدستان و مالکان این محموله خواهد بود.
  short_url/vdcbgfb8wrhb5gp.uiur.html
bayanema.ir/vdcbgfb8wrhb5gp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین