تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۷
جالب است ۰
نیرو‌های حزب‌الله لبنان اعلام کردند طی ۲۴ ساعت ۱۳ عملیات علیه نظامیان رژیم صهیونیستی انجام دادند.
۱۳ عملیات حزب‌الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت
به گزارش بیان ما؛  ساعت ۱۹ روز جمعه، مقاومت اسلامی لبنان حزب الله سایت نظامی «رویسات العلم» رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد و آن‌ را به طور مستقيم هدف قرار داد.
براساس گزارش المیادین، حزب‌الله سحرگاه روز جمعه صحنه‌هایی از هدف قرار دادن یک تانک مرکاوا متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی در مجاورت پادگان پرانیت را با موشک‌های ضد زره در مرز لبنان با فلسطین اشغالی منتشر کرد.  ساعت ۱۶ و ۳۵ دقیقه بعد از ظهر جمعه نیز، مقاومت یک تانک دیگر را در مجاورت مقر لشکر ۹۱ در پادگان پرانیت ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی با سلاح‌های ضد تانک هدف قرار داد.  
مقاومت اعلام کرد که تجمع سربازان اشغالگر را در مجاورت سایت نظامی «الراهب» با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و تلفات قطعی برجای گذاشته است. ‏ رزمندگان مقاومت همچنین سایت «برکت ریشه» را هدف قرار دادند و در آنجا نیز تلفات مستقیمی برجای گذاشتند. علاوه بر این موارد به تجمع سربازان اشغالگر در مجاورت سایت «المطله» با استفاده از دو پهپاد تهاجمی تلفات قطعی وارد شد. ‏
 رزمندگان مقاومت یک واحد مکانیزه از نیرو‌های ویژه ارتش اشغالگر مستقر در منطقه المناره را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند و تلفات قطعی برجای گذاشتند. حزب‌الله همچنین اعلام کرد با سلاح‌های مناسب تجمعی از سربازان رژیم صهیونیستی را در نزدیکی مثلث «طیحات»، تجمع سربازان اشغالگر را در نزدیکی محل «المرج» و تجمع دیگری را در نزدیکی پادگان «رمیم» هدف قرار دادند.  
حزب الله لبنان همچنین تجمع سربازان اشغالگر را در سایت‌های الظهیره، المالکیه و شهرک صهیونیست‌نشین ییرون (روستای اشغالی لبنان) و همچنین سایت العاصی را هدف قرار دادند. ‏در همین حال، رسانه‌های صهیونیست گزارش دادند که کل منطقه الجلیل غربی بسته شده است، زیرا تمام شهرک‌های آن در تیررس حزب الله قرار دارند.
این عملیات‌های مقاومت اسلامی در لبنان در حمایت از مردم فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آن‌ها انجام می‌شود. با تشدید رویارویی در مرز لبنان و فلسطین اشغالی، رسانه‌های صهیونیست همچنان تاکید دارند رژیم صهیونیستی بر جبهه شمال تاکید دارد و این جبهه چالشی بزرگ برای اشغالگران است.
 
  short_url/vdcivpazyt1aru2.cbct.html
bayanema.ir/vdcivpazyt1aru2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین