تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۵
جالب است ۰
مدیرکل اجتماعی سازمان ملی مهاجرت گفت دانش آموزان اتباع مجاز و دارای اسناد اقامتی معتبر توانستند امسال شناسنه یکتا دریافت کنند.
صدور شناسه یکتا برای ۵۰۰ هزار دانش آموز خارجی
به گزارش بیان ما؛  مدیرکل اجتماعی سازمان ملی مهاجرت با بیان اینکه ساماندهی اتباع و مهاجران خارجی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است، گفت: یکی از اقدامات در این زمینه بحث دانش آموزی است که دانش آموزان اتباع و مهاجران خارجی که در کشور هستند مطابق شیوه نامه ای که تدوین و در تعامل با وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد شناسه یکتا دریافت نمایند.
مرادی پور گفت دانش آموزان اتباع مجاز و دارای اسناد اقامتی معتبر توانستند امسال شناسنه یکتا دریافت و بعد از آنکه مجاز بودن آنها محرز شد در مدارس کشور ثبت نام کنند.
وی خاطرنشان کرد: تاکنون بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر توانسته اند شناسه یکتا دریافت کرده و در مدارس ایران ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.
مرادی پور ادامه داد: تعدادی از دانش آموزان میان پایه که نتوانسته بودند شناسه دریافت کنند دوباره زمان ثبت نام در سامانه تمدید شد و می تواند از ۲۲ تا ۳۰ آبان برای ثبت نام به آن مراجعه کنند.
مدیرکل اجتماعی سازمان ملی مهاجرت اضافه کرد: هوشمندسازی اطلاعات هویتی و دریافت کارت هوشمند، برای ثبت نام و تسهیل ادامه تحصیل دانش آموزان تاثیرگذار است چون این کارت هوشمند تنها کارتی است که جایگزین سایر مدارک هویتی قرار می گیرد.
  short_url/vdcbgfb8zrhb58p.uiur.html
bayanema.ir/vdcbgfb8zrhb58p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین