تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۳
جالب است ۰
سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد: همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت آذر ۱۴۰۲ باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی‌نامه حضور یابند.
فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی آذر ماه سال ۱۴۰۲
به گزارش بیان ما؛  سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ آذرماه سال ۱۴۰۲ دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.
این دسته از مشمولان باید روز چهارشنبه یکم آذر ماه سال ۱۴۰۲ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
مشمولان اعزامی باید واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند. مشمولان می‌بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.
در این اطلاعیه آمده است، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
  short_url/vdcjxtevvuqe8vz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjxtevvuqe8vz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین