تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۲
جالب است ۰
تیم‌های ملی نوجوانان ایران و مراکش در چارچوب جام جهانی زیر ۱۷ سال امروز ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف یکدیگر می‌روند.
ایران - مراکش؛ شاگردان حسین عبدی به دنبال صعود به مرحله بعد
به گزارش بیان ما؛  تیم ملی نوجوانان کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال  امروز (روز سه شنبه) ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه گلورا بانگ تومو به مصاف تیم نوجوانان مراکش می‌رود.  
شاگردان حسین عبدی با ۲ برد و یک باخت در گروه خود توانستند با ۶ امتیاز به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال راه یابند و آن‌ها در این مرحله برابر تیم مراکش قرار می‌گیرند.  
نوجوانان کشورمان در حالی توانستند به این مرحله راه یابند که در گروه مرگ با تیم‌های برزیل، انگلیس و نیوکالدونیا همگروه بودند. آن‌ها در اولین بازی خود شگفتی خلق کردند و برزیل مدافع قهرمانی را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دادند. همچنین شیربچه‌های کشورمان در دومین مسابقه خود برابر انگلیس تا دقایق پایانی مساوی بودند و در وقت‌های اضافه گل خوردند و باخت را با تساوی عوض کردند. شاگردان حسین عبدی در سومین  و آخرین مرحله گروهی  برابر تیم نیوکالدونیا شانس صدرنشین شدن در گروه مرگ را داشتند، اما فقط توانستند ۵ گل بزنند و به خاطر تفاضل گل کمتر در جایگاه سوم قرار گرفتند.  
حسین عبدی امیدوار است که تیمش  برابر تیم مراکش به برتری برسد و با صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال بتواند به بلندپروازی‌های خود در این مسابقات  ادامه بدهد و به مراحل بالاتر صعود کند.  
در آن طرف، تیم ملی نوجوانان  مراکش در گروه اول مسابقات با تیم‌های اکوادور، اندونزی و پاناما همگروه بود و با کسب ۶ امتیاز توانست به عنوان صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال صعود کند و با تیم ملی ایران رودرو شود.  
شیرهای اطلس لقب تیم ملی مراکش است و سعید شیبا هدایت این تیم را برعهده دارد. 
تیم مراکش بازیکنان نوجوان زیادی در آکادمی‌های بزرگ جهان دارد. محمد امینه الزرهونی از لیل، نائوفل الهناش از پاری سن ژرمن، آدام بوفندار از یوونتوس، ایوب شیخون  و اناس الویی از اینتراخت فرانکفورت و زکریا اوزانه از آژاکس بازیکنان شاخص مراکش هستند.  
تیم مراکش می‌خواهد با برد برابر تیم ملی ایران به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال صعود کند و دل هواداران خود را شاد کنند، اما کار سختی جلوی شیربچه‌های ایران دارد.  
حسین عبدی که از بهمن ماه سال گذشته سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران شده است، تاکنون در ۸ مسابقه رسمی  بر روی نیمکت تیم ملی  توانسته ۵ برد، یک تساوی و ۲ باخت را در کارنامه اش به ثبت برساند.  
برنده این بازی روز جمعه  ۳ آذر به مصاف برنده بازی مالی و مکزیک برود.
  short_url/vdcg7w9qtak9xq4.rpra.html
bayanema.ir/vdcg7w9qtak9xq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین