تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۵
جالب است ۰
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان بدانند خون شهید سلیمانی همچنان می‌جوشد و جوانان کشورهای اسلامی و محور مقاومت ساکت نخواهند شد و نهادی از استکبار را نخواهند گذاشت که باقی بماند.
جوشش خون شهید سلیمانی نمی‌گذارد نهادی از استکبار باقی بماند
به گزارش بیان ما؛  سرلشکر محمد باقری صبح امروز در گلزار شهدای کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم فرصت دیگری شد که به زیارت مضجع شریف شهید سلیمانی بیایم.
وی افزود: این روزها همه دنیا می‌بینند نهالی که شهید سلیمانی و همرزمانش در فلسطین غرس کردند به درخت تناوری تبدیل شده و مقاومت می‌کند و نهاد صهیونیسم را از بین خواهد برد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: هر سال و هر روز که می‌گذرد جایگاه این شهید بزرگوار بیشتر روشن و جالی خالی ایشان بیشتر روشن می‌شود. همه ما در نیروهای مسلح و جوانان ما که وارد نیروهای مسلح می‌شوند شهید سلیمانی را یک الگو و اسوه‌ای می‌بینند که باید در مسیر او گام بردارند و تلاش کنند که مانند او شوند و این نه‌تنها برای ایران بلکه برای همه آزادیخواهان جهان اسوه و الگوی بزرگی است.
وی تصریح کرد: دشمنان بدانند خون شهید سلیمانی همچنان می‌جوشد و جوانان کشورهای اسلامی و محور مقاومت ساکت نخواهند شد و نهادی از استکبار را نخواهند گذاشت که باقی بماند.
  short_url/vdch6xnzm23nizd.tft2.html
bayanema.ir/vdch6xnzm23nizd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین