تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹
جالب است ۰
بیان ما:تیم‌های حاضر در لیگ برتر کشتی برای کسب نتایج بهتر نسبت به جذب عنوان‌دارن جهان و المپیک از کشورهای مختلف اقدام کرده‌اند.

با توجه به افزایش حساسیت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی و اهمیت نتایج تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در دور برگشت لیگ، تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها نسبت به جذب کشتی‌گیران عنوان‌دار خارجی اقدام کرده‌اند تا در دور برگشت و همچنین دیدارهای نیمه نهایی و فینال که ۲ هفته دیگر در کاشان برگزار می‌شود از این نفرات استفاده کنند.

در حال حاضر لیگ برتر کشتی آزاد در ۲ گروه ۴ تیمی برگزار می‌شود که بیمه رازی و ستارگان ساری بر صدر این دو گروه تکیه زده‌اند. ایزی پایپ کاشان، هیات کشتی مرند و رعد پدافند تهران پاس رستم کلا، هلدینگ فراز خراسان رضوی و هرسین کرمانشاه دیگر تیم‌های حاضر در لیگ کشتی آزاد هستند.

در کشتی فرنگی نیز ۸ تیم در دو گروه ۴ تیمی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند که بیمه رازی و سیناصنعت ایذه در جایگاه نخست دو گروه قرار دارند. شهدای مدافع حرم، مرحوم حسین خواجه وندی ، پاس اندیمشک، دانشگاه پیام نور خوزستان، آکادمی امید نوروزی و رعد پدافند تهران نیز دیگر تیم‌های حاضر در لیگ کشتی فرنگی هستند.
اسامی کشتی‌گیران خارجی که توسط تیم‌های حاضر در لیگ برتر کشتی ازاد و فرنگی جذب شده‌اند به ترتیب زیر است:

کشتی آزاد:
ستارگان کاشان: ماگومد قربان علی اف دارنده مدال طلا و برنز جهان در وزن ۷۰ کیلوگرم و آرتوم گبکوف در وزن ۵۷ کیلوگرم از روسیه.

ماگومد قربان علی اف
بیمه رازی: زائور اوگویف دارنده مدال برنز اروپا در وزن ۵۷ کیلوگرم وختیگ تسابولوف دارنده مدال طلا و نقره جهان در وزن ۷۴ کیلوگرم هر دو از روسیه.

ختیک تسابولوف
ایزی پایپ کاشان: گنو پتریاشویلی دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک در وزن ۱۲۵ کیلوگرم از گرجستان و ولادیسلاو بایتسایف دارنده مدال نقره و برنز اروپا از روسیه در وزن ۹۷ کیلوگرم.

گنو پتریاشویلی
هلدینگ فراز خراسان رضوی: بخان گوی گریف دارنده مدال طلای جهان در وزن ۶۵ کیلوگرم از روسیه.

بخان گویگریف
کشتی فرنگی:
 بیمه رازی تهران: رسول چونایف دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک از آذربایجان

رسول چونایف
شهدای مدافع حرم قم: فرانک استابلر دارنده ۲ مدال طلا و یک برنز جهان در وزن ۷۱ کیلوگرم و ادوارد پاپ نفر پنجم المپیک هر دو از آلمان.

فرانک استابلر
سینا صنعت ایذه: ماکسیم مانوکیان دارنده مدال طلای جهان از ارمنستان در وزن ۸۵ کیلوگرم و ریوازی نادراشویلی دارنده مدال برنز جهان از گرجستان.

ماکسیم مانوکیان
short_url/vdce.o8ebjh8vw9bij.html
bayanema.ir/vdce.o8ebjh8vw9bij.html
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما