تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۷
جالب است ۰
دادستان کل ناحیه کلمبیا؛

پرونده فساد مالی ایوانکا ترامپ

دادستان کل ناحیه کلمبیا اعلام کرد که دختر رئیس جمهور کنونی آمریکا هفته جاری برای ارائه توضیحاتی درباره یک پرونده فساد مالی فراخوانده شد.
دعوت دختر ترامپ به دادگاه
به گزارش بیان ما به نقل از شبکه تلویزیونی اِسکای نیوز، «ایوانکا ترامپ» دختر رئیس جمهور کنونی آمریکا در هفته جاری برای ارائه توضیحاتی درباره یک پرونده فساد مالی فراخوانده شد.
بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، دفتر «کارل رِیسین» (Karl Racine) دادستان کل ناحیه کلمبیا در این باره اعلام کرد که دختر رئیس جمهور آمریکا و مشاور وی سه شنبه هفته جاری مورد سئوال قرار گرفته است.
آنطور که این رسانه گزارش داده است، محور سئوالات مطرح از «ایوانکا ترامپ» به استفاده از وجوه دریافتی از صندوق‌های غیرانتفاعی برای مصارف شخصی ترامپ مربوط بود.
دادستان کل ناحیه کلمبیا معتقد است که کمیته تحلیف ترامپ در هفته اول آغاز به کار وی به عنوان رئیس جمهور آمریکا در ابتدای سال ۲۰۱۷، بیش از یک میلیون دلار از کمک های مالی جمع‌آوری شده را به «هتل بین‌المللی ترامپ» در واشنگتن، منتقل کرده است.
گزارش ها دراین باره حاکیست، علاوه بر ایوانکا، «ملانیا ترامپ» همسر رئیس جمهور آمریکا هم احضاریه ای دریافت کرده و «توماس باراک جونیور» ( Thomas Barrack Jr) رئیس کمیته تحلیف نیز ماه گذشته برای ارائه توضیحاتی احضار شده است.
  short_url/vdcgyu9n.ak9774prra.html
bayanema.ir/vdcgyu9n.ak9774prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما