تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۶
جالب است ۰
ـ پنج نسخه ویدیو کلیپ موسیقی از مناطق مختلف ایران از سوی خانه فرهنگ ایران در بمبئی به صورت مجازی منتشر شد.
به گزارش بیان ما و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، محسن آشوری، وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در بمبئی با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر، بیان کرد: این نمایندگی فرهنگی به مناسبت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اقدام به انتشار پنج نسخه ویدیو کلیپ موسیقی از مناطق مختلف ایران کرده است.
وی افزود: این ویدیو کلیپ‌ها با همکاری اداره‌‎کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور تهیه و در بستر فضای مجازی منتشر کرد.
آشوری ادامه داد: تنوع فرهنگی در ایران زمین بگونه‌ای جذاب و شگفت انگیز است که موجب پدیده موسیقی‌های سنتی و محلی در مناطق مختلف ایران زمین شده است. باید گفت که ایران یکی از پنج گهواره تمدن بشریت محسوب می‌شود و از دیر باز مورد توجه خیل کثیری از پژوهشگران، متفکرین، محققان و اندیشمندان بوده است.
وی همچنین، اظهار کرد: خانه فرهنگ ایران در بمبئی به عنوان نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیرباز تا کنون فعالیت‌های مختلفی را برای شناساندن فرهنگی غنی ایران به جامعه هند به ویژه نسل جوان انجام داده است و امروزه به عنوان یک نهاد فرهنگی هنری در این کلانشهر شهرت دارد.
آشوری تأکید کرد: امید است در آینده نیز بتوان همچنان فعالیت‌های خود را در زمینه‌های مختلف گسترده‌‎تر کنیم و نقشی پررنگ تر در گسترش و بسط روابط فرهنگی دو کشور داشته باشیم
short_url/vdchv-n-.23nmzdftt2.html
bayanema.ir/vdchv-n-.23nmzdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما