تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۹
جالب است ۰
مسابقه کتابخوانی «آیات لاله‌ها»، ویژه روز بزرگداشت شهدا برگزار می‌شود
«آیات لاله‌ها»
به گزارش بیان ما :  اسکندر یارنسب با اعلام این خبر افزود: مسابقه کتابخوانی «آیات لاله‌ها» به منظور آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم با مفاهیم و مضامین بلند قرآنی در وصف ایثار و شهادت و جهاد و مقاومت به عنوان یکی از برنامه‌های ویژه ۲۲ اسفند ماه، روز بزرگداشت شهدا در حال اجرا است.
وی افزود: اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران به دلیل جایگاه ویژه‌ای که ایثار و شهادت در قرآن و معارف اسلامی دارد و نیز پیوند عمیق ایثار و شهادت در تعالیم دینی بر آن شد تا با تکیه بر همین مفاهیم و ارتباط عمیق شهدا با آیات و آموزه‌های قرآنی مسابقه‌ای با همین عنوان برگزار کند.
اسکندر یارنسب در ادامه بیان داشت: این مسابقه بر اساس کتاب آیات لاله‌ها، که مجموعه‌ای از آیات قرآنی مرتبط با حوزه‌ ایثار و شهادت است از امروز چهارشنبه ۱۳ اسفند آغاز و تا پایان روز پنج‌شنبه ۲۸ اسفند ماه ادامه خواهد داشت و عموم علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه به پایگاه خبری حیات مراجعه و پاسخ سؤالات را در صفحه ثبت‌نام اینترنتی به نشانی http://hayat.ir/laleha ارسال کنند.
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان تصریح کرد: مهلت ثبت‌نام تا پایان روز ۲۸ اسفند ماه خواهد بود و به ۲۲ نفر از عزیزانی که پاسخ صحیح داده‌اند به قید قرعه هدایایی اهدا خواهد شد.
انتهای پیام
منبع : ایسنا short_url/vdciwzaq.t1ayu2bcct.html
bayanema.ir/vdciwzaq.t1ayu2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین