تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۵
جالب است ۰
رئیس سازمان بازرسی کل کشور:

خط قرمز قوه قضائیه فساد است

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اینکه خط قرمز قوه قضائیه فساد است، گفت:رویکرد قوه قضائیه حمایت از تولید و سرمایه گذار است.
رویکرد قوه قضائیه حمایت از تولید و سرمایه گذار است
به گزارش بیان ما؛ حجت‌الاسلام حسن‌ درویشیان رئیس سازمان بازرسی با اشاره به اینکه ما می توانیم مشکلات را حل کنیم، اظهار داشت: ما در جنگ اقتصادی هستیم، دیدیم که با تغییر ریاست جمهوری هیچ تفاوتی در خط و مشی سیاست‌های آمریکایی‌های در مقابل ایران ایجاد نشد و برخوردشان از موضع ظالمانه بوده و است که این مسئله پیش‌بینی می‌شد.
رمز برون‌رفت از مشکلات اقتصادی در کشور تولید است
وی ادامه داد:رمز برون‌رفت از مشکلات اقتصادی در کشور تولید است، باید به مقوله تولید به‌صورت اساسی توجه شود، رویکرد قوه قضاییه و سازمان بازرسی در بحث تولید و حمایت از سرمایه‌گذاری سالم یک رویکرد اساسی است.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به حذف قوانین دست و پاگیر و اعلام موارد جدید، گفت: مشکلاتی که در حوزه‌های مختلف تولیدی وجود دارند شناسایی و پیگیری شده است.
وی اضافه کرد: اگر بانکی تکلیفی داشته به‌طور مشخص در حوزه تولید و کشاورزی تسهیلاتی بدهد باید پاسخگو باشد، ما قانون کم نداریم در برنامه‌ریزی موفق هستیم مشکل ما در بحث اجرا و‌ پیگیری است که به‌دلیل نظام نابسامان تولید و توزیع محصولات کشاورزی و پروتئینی دچار تصمیمات مقتضی، قطع صادرات و آزادسازی واردات می‌شویم.
درویشیان با اشاره به اینکه باید در زمینه میزان تولید و توزیع صادرات و مصرف آب برنامه‌ریزی شود، ابراز داشت: امروز در بحث برنج و مرکبات شاهد تولیدات بالایی در استان‌هایی هستیم که شرایط کشت را ندارند.
25درصد اقتصادی باید با تعاونی ها بچرخد
وی افزود: ۲۵ درصد اقتصاد کشور باید حول محور تعاونی‌ها بچرخد ولی طبق آمار تنها ۴ درصد آن محقق شده در این راستا باید در ساختارهای تعاونی‌ها بازنگری صورت بگیرد.
خط قرمز قوه قضائیه فساد است
حجت‌الاسلام درویشیان با اشاره به اینکه خط قرمز ما فساد است،گفت: اگر کسی در پوشش تولید و سرمایه‌گذاری بخواهد فساد کند هیچ گذشتی در کار نیست ولی چنانچه مشکلی دست و پا گیر به‌وجود بیاید حمایت خواهیم کرد.
  short_url/vdcfvedv.w6dexagiiw.html
bayanema.ir/vdcfvedv.w6dexagiiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما