تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۳
جالب است ۰
لیورپول در دیداری خارج از خانه مقابل لیدز با تساوی 1-1 متوقف شد.
لیدز 1-1 لیورپول: اولین توقف سوپرلیگی‌ها!
به گزارش بیان ما؛ لیورپول در اولین دیدار بعد از اعلام راه اندازی سوپرلیگ اروپا، در خانه لیدز یونایتد به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 دست پیدا نکرد تا فرصت صعود به رتبه چهارم جدول را از دست بدهد. 
بازی با برتری لیورپول آغاز شد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی ابتکار عمل را در دست داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه لیدز ایجاد کنند.
در ادامه بازی متعادل تر شد و در دقیقه 21، روی ارسال هریسون به مقابل دروازه لیورپول، بامفورد می توانست خطرساز شود اما کاباک توپ را به بیرون زد.
سه دقیقه بعد بار دیگر بامفورد درون محوطه جریمه لیورپول صاحب موقعیت شد اما تکل به موقع فابینیو، این فرصت را از او گرفت.
پس از این بار دیگر بازیکنان لیورپول توپ و میدان را در اختیار گرفتند و سرانجام در دقیقه 31 به گل رسیدند. پاس هوشمندانه دیوگو ژوتا به داخل محوطه جریمه لیدز را ترنت الکساندر آرنولد به سادیو مانه رساند و در حالی که دروازه لیدز با خروج مِسلیه خالی شده بود، ستاره سنگالی با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.
 
 

 
در ادامه باز هم این بازیکنان لیورپول بودند که بازی را در دست داشتند و در دقایق پایانی نیمه اول برای زدن گل بعدی تلاش کردند اما در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.
نیمه دوم هم با حملات قرمزها آغاز شد و در دقیقه 48، شوت محکم فیرمینو از پشت محوطه جریمه لیدز می توانست به گل دوم منجر شود اما واکنش به موقع مسلیه، این خطر دفع شد.
در ادامه بازیکنان لیدز هم پیش کشیدند و در دقیقه 60، روی یک ضربه کرنر، ضربه سر بامفورد در موقعیتی مناسب به کاستا رسید اما ضربه او از بالای دروازه لیورپول به به بیرون رفت.
بعد از این بازی برای دقایقی آرام دنبال شد، در دقیقه 69، حرکت تکینکی رابرتس و پاس دیدنی او، هریسون را در موقعیت گلزنی قرار داد اما خروج آلیسون دروازه لیورپول را نجات داد.
شش دقیقه بعد نوبت بامفورد بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کند اما ضربه فنی او از بالای دروازه لیورپول به بیرون رفت. در دقیقه 77 چیزی تا باز شدن دروازه لیورپول نمانده بود اما باز هم واکنش آلیسون مانع گلزنی رابرتس شد.
تلاش تیم میزبان ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 87، لیدز به گل رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت چپ دروازه لیورپول بود که ارسال هریسون را دیگو یورنته با ضربه سر تبدیل به گل تساوی کرد.
 

 
در دقایق باقی مانده هر دو تیم به دنبال زدن گل برتری بودند اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.
  short_url/vdcd9z05.yt0fz6a22y.html
bayanema.ir/vdcd9z05.yt0fz6a22y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما