تاریخ انتشار : ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۰۳
جالب است ۰
تیم فوتبال زنیت روسیه علاوه بر اینکه صدرنشین جدول مسابقات به شمار می آید، در جدول گلزنان نیز آمار جالب توجهی دارد و دو مهاجم این تیم بالانشین هستند.
تهدید سردار از سوی یک سوئدی و دوست صمیمی‌اش
به گزارش بیان ما؛ به نقل از سایت چمپیونات روسیه 5 بازی تا پایان رقابت های لیگ برتر روسیه باقی مانده و 6 بازیکن برای کسب کفش طلایی مسابقات رقابت می کنند. دو مهاجم از صدرنشین مسابقات، یک مهاجم از اسپارتاپراگ، یک مهاجم از زسکا و درنهایت یک بازیکن از روبین کازان در 4 باشگاه مختلف برای کسب بهترین گلزن مسابقات تلاش می کنند. سال گذشته زوج خط هجومی تیم فوتبال زنیت روسیه که سردار آزمون و آرتم زیوبا بودند، هر کدامشان با زدن 17 گل عنوان بهترین گلزن مسابقات را از آن خودشان کردند. در این فصل باز هم این دو مهاجم در رتبه های اول و دوم قرار دارند ولی یک گروه از رقبا به شدت جایگاه آنها را تهدید می کنند. به نظر شما چه کسی این عنوان را در اختیار خواهد گرفت. اجازه بدهید بررسی کنیم.
 
6-  دورده دسپوتوویچ؛ مهاجم؛ روبین کازان 
 
*مسابقه: 21
*گل: 11( دو گل از روی نقطه پنالتی) 
*دقایق حضور در میدان: 1534
*میانگین دقایق مورد نیاز برای هرگل: 139
*درصد گلزنی به ازای هر مسابقه: 0.52
رقبای باقی مانده: اورال، کراسنودار، دینامو، آرسنال، روتور
 
 
در بازی های اخیر دسپوتوویچ 190 سانتی متری با گلزنی ها خود تیمش را به رتبه پنجم جدول رده بندی مسابقات رسانده است. او در 6 مسابقه اخیر، 4 بار گلزنی کرده و دو بار برای هم تیمی هایش پاس گل ارسال کرده است. او اگر به همین روند ادامه بدهد می تواند سه یا چهار گل دیگر در مسابقات به ثمر برساند.
پیش بینی: 13 گل
 
5-  نیکولا ولاسیچ؛ هافبک؛ زسکا مسکو 
*مسابقه: 23
*گل: 11 ( سه گل از روی نقطه پنالتی) 
*دقایق حضور در میدان: 2027
*دقایق مورد نیاز برای هر گل: 184
*درصد گلزنی به ازای هر بازی: 0.48
*رقبای باقی مانده: سوشی، اسپارتاک، اوفا، کراسنودار، دینامو.
 
تنها بازیکن در میان این 6 مدعی که پست تخصصی او مهاجم نیست، همین ولاسیچ است. با این حال از رقبای آینده ای که پیش روی زسکا قرار دارند، ولاسیچ تنها مقابل اسپارتاک گلزنی کرده و   بعید به نظر می رسد در بازی های پیش رو بیش از دو گل به ثمر برساند.
پیش بینی: 13 گل
 
4- الکساندر سوبولف؛ مهاجم، اسپارتاک 
 
*مسابقه: 18
*گل: 12 ( 4 گل از روی نقطه پنالتی) 
*دقایق حضور در میدان: 1176
*دقایق مورد نیاز برای هر گل: 98 
*درصد گلزنی به ازای هر بازی: 0.67
*رقبای باقی مانده: اوفا، زسکا مسکو، آرسنال، خیمیکی، اخمت گروژنی.
 
سوبولف در میان 6 مدعی جدی کسب عنوان بهترین گلزن فصل، بهترین عملکرد را از نظر میزان دقایق مورد نیاز برای گلزنی در اختیار داشته است. همچنین این مهاجم بهترین آمار را برای گلزنی از روی نقطه پنالتی داشته است. سوبولف اگر همین روند را حفظ کند و در هر 98 دقیقه یک گل بزند، می تواند سه چهار گل دیگر تا پایان رقابت ها به ثمر برساند.
پیش بینی: 15 گل
 
3-جوردن لارسن؛ مهاجم؛ اسپارتاک 
 
*مسابقه: 24
*گل: 12 ( یک گل از روی نقطه پنالتی) 
*دقایق حضور در میدان: 2057
*دقایق مورد نیاز برای هر گل: 171 
*درصد گلزنی به ازای هر بازی: 0.50
*رقبای باقی مانده: اوفا، زسکا مسکو، آرسنال، خیمیکی، اخمت گروژنی
 
مهاجم سوئدی در نیم فصل اول توپ هایی را وارد دروازه اخمت گروژنی و خیمیکی کرده است و احتمال دارد شاهد گلزنی های او در بازی های آینده باشیم.
پیش بینی: 15 گل
 
2- آرتم زیوبا؛ مهاجم؛ زنیت
*مسابقه: 23
*گل: 13 ( 3 گل از روی نقطه پنالتی) 
*دقایق حضور در میدان: 1925
*دقایق مورد نیاز برای هر گل: 148 
*درصد گلزنی به ازای هر بازی: 0.57
*رقبای باقی مانده: کراسنودار،  روتور، لوکوموتیو، اوفا، تامبوف
 
زنیت در بازی های باقی مانده رقبای خطرناکی ندارد و زیوبا پیش تر موفق به ثبت سه گل برابر آنها شده است. کاپیتان ملی روسیه مقابل تیم های اوفا، کراسنودار و روتور گلزنی کرده و به نظر می رسد در تقابل دوباره با این تیم ها حداقل دو سه گل دیگر بزند.
پیش بینی: 15 گل
 
1-  سردار آزمون؛ مهاجم؛ زنیت
 
*مسابقه: 21
*گل: 16 ( 2 گل از روی نقطه پنالتی) 
*دقایق حضور در میدان: 1492
*دقایق مورد نیاز برای هر گل: 99 
*درصد گلزنی به ازای هر بازی: 0.71
*رقبای باقی مانده: کراسنودار،  روتور، لوکوموتیو، اوفا، تامبوف
 
سردار نیمه دوم مسابقات را به ثمر رساندن 9 گل سپری کرده و نمایش درخشانی داشته است. او پیش تر مقابل اوفا و تامبوف گلزنی کرده است و به احتمال فراوان بهترین گلزن مسابقات خواهد شد. نکته دیگر در مورد سردار میانگین دقایق گلزنی او در بازی ها است که او را به اندازه سوبولوف خطرناک کرده است و به نظر می رسد تا پایان رقابت ها سه گل دیگر بزند.
پیش بینی: 18 گل
 

 
سردار همین حالا طی سال های حضورش در فوتبال روسیه توانسته به یکی از ستاره های فراموش نشدنی این مسابقات تبدیل شود. او که از سال 2013 در لیگ برتر روسیه توپ می زند، تنها با ثبت 10 گل دیگر می تواند جای واگنر لاو برزیلی را که با 85 گل بهترین گلزن خارجی مسابقات فوتبال روسیه به شمار می رود را بگیرد و علاوه بر ثبت دو عنوان آقا گلی در دو فصل پیاپی، خودش را به عنوان برترین گلزن خارجی روس ها معرفی کند.
  short_url/vdccxiqm.2bqs18laa2.html
bayanema.ir/vdccxiqm.2bqs18laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین