تاریخ انتشار : ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸
جالب است ۰
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه حاج قاسم الگوی مناسبی برای دیپلماسی فعال بود و هست گفت: اگر اقدامات حاج قاسم در عرصه میدا ن و همچنین در عرصه دیپلماسی نبود امروز داعش در ایران جولان می‌داد.
اگر اقدامات حاج قاسم نبود داعش در ایران جولان می‌داد
به گزارش بیان ما؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه گفت: آقای ظریف به دنبال ناکامی‌هایش در عرصه سیاست‌های خارجی و به ویژه در بحث برجام به دنبال فرافکنی است و می‌خواهد با فرار به جلو می‌خواهد مسؤولیت را گردن دیگران بیندازد و از زیر بار مسئولیتی که به عهده داشته شانه خالی کند.
وی با بیان اینکه حاج قاسم یک الگوی مناسب برای دیپلماسی فعال بود افزود: اگر بنا بود مسائل سیاست خارجی ما با این وضعیت وزارت امور خارجه پیش برود، امروز ما وضعیت به مراتب بدتری داشتیم.
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: اقدامات شهید سلیمانی در عرصه میدان و همین طور در عرصه دیپلماسی در سطح منطقه و در عرصه بین الملل توفیقات زیادی را برای ما به همراه داشت و اگر اقدامات وی در عرصه دیپلماسی نبود، امروز داعش در ایران جولان می‌داد.
جوکار خاطرنشان کرد: اگر روسیه وارد موضوع سوریه شد، به خاطر دیپلماسی فعال شهید سلیمانی بود که روسیه را مجاب کرد تا در موضوع سوریه ورود پیدا کند.
وی افزود: همان طور که گفتم این قبیل اظهارات آقای ظریف یک نوع فرافکنی است و او در صدد است تا از زیر بار مسئولیتش شانه خالی کند.
  short_url/vdcgzy9u.ak9qz4prra.html
bayanema.ir/vdcgzy9u.ak9qz4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین