کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا

9 ارديبهشت 1400 ساعت 17:07

به نظر می‌رسد در جریان دیدار شب گذشته پاری سن ژرمن و منچسترسیتی یک اتفاق جنجالی رخ داده است.


به گزارش بیان ما؛ در حالی که پاری سن ژرمن نیمه اول دیدار برابر منچسترسیتی را با تک گل مارکینیوش پیروز به رختکن رفته بود، در 45 دقیقه دوم اوضاع کاملاً تغییر کرد و تیم پپ گواردیولا با ارائه یک نمایش برتر و به ثمر رساندن دو گل به پیروزی 2-1 دست یافت تا از شانس بالایی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا برخوردار باشد.
 
 

 
اما اسکای اسپورتس از رخ دادن یک اتفاق بسیار عجیب در جریان دیدار PSG و سیتی رونمایی کرده است؛ جایی که بازی با نتیجه 1-0 به سود میزبان در جریان بوده و میکروفون های کنار زمین صدای توهین عجیب مارکو وراتی به پپ گواردیولا را به گوش رسانده اند. در واقع خالی بودن ورزشگاه نیز مزید بر علت شده که این صدا واضح تر به گوش برسد.
 
در همین راستا مفسران اسکای اسپورتس مدعی شدند که هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن خطاب به پپ گواردیولا گفته است: " دنبال چی هستی؟خفه شو"
 
 

 
 
اما این اتفاق به چه دلیلی رخ داده است؟ ماجرا از این قرار بوده که بعد از تکل مارکو وراتی داور اعلام خطا می کند اما گواردیولا دست به اعتراض زد و از فلیکس بریش می‌خواهد که به ستاره ایتالیایی PSG کارت زرد نشان دهد؛ موضوعی که عصبانیت ماکو وراتی و نهایتاً به گوش رسیدن این مکالمه را در پی داشته است.
 


کد مطلب: 72137

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/72137/توهین-تند-ستاره-پاریس-گواردیولا

بيان ما
  https://www.bayanema.ir