تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶
جالب است ۰
اتحادیه تولیدکنندگان رژیم صهیونیستی خبر داد که این رژِیم از ابتدای آغاز حملات موشکی از سمت غزه، بیش از ۱۶۰ میلیون دلار زیان دیده است.
خسارت ۱۶۰ میلیون دلاری رژیم صهیونیستی طی ۳ روز
به گزارش بیان ما؛ اتحادیه تولید کنندگان رژیم صهیونیستی امروز (پنج شنبه) خبر داد که بخش‌های مختلف اقتصاد این رژیم در سه روز گذشته بر اثر شلیک راکت و موشک از سمت غزه به میزان ۵۴۰ شِکل (۱۶۰ میلیون دلار) خسارت دیده است.

در همین راستا ارتش رژیم صهیونیستی نیز امروز (پنج شنبه) در بیانیه‌ای تخمین زده است که در سه روز اخیر بالغ بر ۱۵۰۰ راکت و موشک از سمت منطقه غزه به سوی مناطق اشغالی شلیک شده باشد.

گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس، نیز بامداد امروز در واکنش به بمباران زیرساخت‌های غیرنظامی در نوار غزه، موج جدیدی از عملیات راکتی و موشکی علیه تل‌آویو را آغاز کرد.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شده است.

کابینه امنیتی صهیونیست‌ها نیز شامگاه چهارشنبه برنامه‌های نظامی برای افزایش عملیات‌های تهاجمی به جنبش‌های مقاومت حماس و جهاد اسلامی در غزه را تصویب کرد. short_url/vdciv5ay.t1apy2bcct.html
bayanema.ir/vdciv5ay.t1apy2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین