تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹
جالب است ۰
لیورپول در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه 4-2 منچستریونایتد را شکست بدهد.
یونایتد 2-4 لیورپول؛ خوشگذرانی کلوپ در اولدترافورد
به گزارش بیان ما؛ شاگردان یورگن کلوپ که سخت به دنبال کسب سهمیه چمپیونزلیگ هستند، در دیدار امشب توانستند در الدترافورد مقابل شیاطین سرخ به یک پیروزی پرگل برسند و امیدهای شان برای رسیدن به رقابت های فصل لیگ قهرمانان را افزایش بدهند.
لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد اما این ادینسون کاوانی بود که می توانست در دقیقه 5 روی اشتباه آلیسون، گل اول بازی را به ثمر برساند ولی ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
حملات دو تیم ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 10 منچستریونایتد به گل رسید. روی یک حرکت از سمت راست بود که برونو فرناندز با پاس ون بیساکا درون محوطه جریمه لیورپول صاحب موقعیت شد و ضربه نه چندان محکم او با دخالت فیلیس وارد دروازه لیورپول شد.
 
 
 
بعد از این گل لیورپولی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 23، چیزی نمانده بود که دیوگو ژوتا کار را به تساوی بکشد اما واکنش به موقع دین هندرسون دروازه منچستریونایتد را بسته نگه داشت.
حملات لیورپول ادامه داشت و در دقیقه 28، داور خطای اریک بایی روی فیلیپس را پنالتی تشخیص داد اما بعد از استفاده از VAR تصمیمش را تغییر داد.
در دقیقه 31، چیزی نمانده بود که منچستریونایتد به گل دوم برسد اما ضربه سر پل پوگبا از کنار دروازه به بیرون رفت.
در مقابل این لیورپول بود که در دقیقه 34 به گل تساوی رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ در رفت و برگشت با پاس فیلیپس به ژوتا رسید و او هم با یک ضربه پشت پا کار را تمام کرد.
 

 
در دقایق پایانی نیمه اول بازیکنان منچستریونایتد پیش کشیدند اما در آخرین ثانیه های این نیمه، این لیورپول بود که به گل برتری رسید. روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه یونایتد بود که ارسال ترنت الکساندر آرنولد روی تیر دوم به فیرمینو رسید و او هم با یک ضربه سر کار را تمام کرد.
 

 
نیمه دوم را لیورپول بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48 به گل سوم رسید. شوت محکم الکساندر آرنولد را دین هندرسون ناقص دفع کرد و توپ برگشتی را فیرمینو با یک شوت سرضرب تبدیل به گل سوم کرد.
برتری لیورپولی ها بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه 59، روی همکاری صلاح و فیرمینو، توپ به ژوتا رسیدد و او ضربه او از فاصله ای نزدیک به تیر دروازه حریف برخورد کرد.
حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه 68 این یونایتدها بودند که توانستند اختلاف را به حداقل کاهش بدهند. روی یک حمله سریع از بازیکنان منچستریونایتد بود که با پاس در عمق کاوانی، این راشفورد بود که با یک ضربه آرام کار را تمام کرد.
 

 
تنها سه دقیقه بعد بازیکنان منچستریونایتد می توانستند کار را به تساوی بکشند اما دو ضربه پیاپی گرین‌وود توسط فیلیپس و ویلیامز بلوکه شد تا برتری لیورپول حفظ شود.
در دقایق پایانی هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل های بعدی بودند تا اینکه در دقیقه 90، صلاح با زدن گل چهارم، برتری لیورپول را قطعی کرد. توپ ربایی کورتیس جونز و پاس در عمق او، صلاح را به هندرسون تک به تک کرد و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه یونایتد فرستاد تا لیورپول در خانه حریف به برتری 4-2 برسد.
 

 
  short_url/vdcb9abz.rhbf9piuur.html
bayanema.ir/vdcb9abz.rhbf9piuur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین