کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

وست‌بروم ۱-۲ لیورپول؛ معجزه آلیسون در دقیقه آخر

27 ارديبهشت 1400 ساعت 8:04

لیورپول در یک بازی خارج از خانه و با گل سه امتیازی گلر خود با نتیجه ۲-۱ مقابل وست بروم به پیروزی رسید.


به گزارش بیان ما؛ لیورپول که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می جنگد، امشب در چهارچوب رقابت های هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس مهمان وست برومویچ بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 2-1 به سود قرمزها خاتمه یافت.
برخلاف انتظار این وست بروم بود که کار را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه 15 به گل اول دست پیدا کند. تعلل مدافعان لیورپول هال رابسون را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز گلزنی کرد تا نتیجه 1-0 شود.
چند دقیقه بعد لیورپول می توانست روی پاس تیاگو آلکانتارا و توسط سادیو مانه به گل تساوی دست پیدا کند اما ضربه این ستاره سنگالی به بیرون رفت.
در دقیقه 33 حملات لیورپول نتیجه داد و این تیم توسط محمد صلاح به گل تساوی دست یافت. ضربه ستاره مصری به گوشه دروازه وسط بروم رفت تا نتیجه 1-1 شود.
روبرت فیرمینو می توانست بلافاصله گل برتری لیورپول را هم به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن با بدشانسی محض به تیر دروازه وست بروم برخورد کرد تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با تساوی تمام شود.
اولین موقعیت مهم نیمه دوم توسط لیورپول خلق شد. روی یک ضد حمله محمد صلاح در موقعیت تک به تک با دروازه وست بروم قرار گرفت اما ضربه او با بی دقتی به بیرون رفت.
در ادامه نیمه اول لیورپول چندین موقعیت دیگر روی دروازه وست بروم خلق کرد اما بدشانسی و البته بی دقتی بازیکنان این تیم منجر شد گلی برای این تیم به ثمر نرسد تا این که در ثانیه‌های پایانی بازی یک اتفاق شگفت‌انگیز رخ داد.
در دقیقه 95 آلیسون بکر که جلو آمده بود روی یک ضربه کرنر با سر گلزنی کرد تا لیورپول به یک پیروزی دراماتیک دست یافته باشد و همچنان امیدهای این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا حفظ شود.
 


کد مطلب: 73747

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/73747/وست-بروم-۱-۲-لیورپول-معجزه-آلیسون-دقیقه-آخر

بيان ما
  https://www.bayanema.ir