تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۵
جالب است ۰
کشتی حامل ۳۱هزار تن کالای اساسی در بندر بوشهر پهلو گرفت و با امکانات و تجهیزات بندری، روزانه بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تن برنج از این کشتی تخلیه می‌شود.
پهلوگیری بزرگ‌ترین کشتی قاره‌پیما حامل ‌کالاهای اساسی در ‌بندر بوشهر/ ۳۱هزار تن برنج ‌وارد بازار می‌شود+ تصاویر
به گزارش بیان ما؛  کشتی قاره‌پیما حامل محموله کالاهای اساسی در اسکله بندر بوشهر پهلو گرفت و با فراهم شدن امکانات و تجهیزات پیشرفته عملیات تخلیه از این کشتی پهن‌پیکر در حال انجام است.
به‌گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، یک کشتی تجاری حامل 31هزار تن برنج وارداتی تایلندی در اسکله بندر بوشهر پهلو گرفته است.
سیاوش ارجمندزاده با بیان اینکه با افزایش عمق کانال دسترسی به اسکله بندر بوشهر امکان تردد کشتی‌های پهن‌پیکر فراهم شده است اظهار داشت: اکنون کشتی با ظرفیت افزون بر 30هزار تن برای نخستین بار در بندر بوشهر پهلو گرفته که این مهم زمینه رونق تجاری و اقتصادی بوشهر را فراهم کرده است.

وی با اشاره به توسعه زیرساخت‌های بندری برای خدمات‌رسانی به فعالان اقتصادی و تجار خاطر‌نشان کرد: در راستای حمایت از فعالان اقتصادی و صاحبان کالاهای تجاری، خدمات تخلیه و بارگیری شبانه‌روز انجام می‌شود و در این راستا از کشتی حامل برنج به‌ظرفیت بیش از 31هزار تن در شبانه‌روز بین 1500 تا 2500 تن تخلیه و به انبارهای مورد نظر منتقل می‌شود.

  short_url/vdcjtiea.uqexvzsffu.html
bayanema.ir/vdcjtiea.uqexvzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین