تاریخ انتشار : ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲
جالب است ۰
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه بیش از ۵۰۰ هزار تن انواع کالاهای اساسی غیر کانتینری از طریق ۱۳ فروند کشتی تا نیمه خرداد ۱۴۰۰ خبر داد.
تخلیه بیش از نیم میلیون تن انواع کالای اساسی در بندر شهید رجایی
به گزارش بیان ما؛ به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علیرضا محمدی کرجی ران با بیان اینکه از ابتدای سال تا روز گذشته (۱۴ خردادماه) بیش از نیم میلیون تن انواع کالای اساسی وارد بندر شهید رجایی شده است اظهار کرد: این میزان بدون احتساب کالاهای اساسی کانتینری بوده است.
وی ادامه داد: کالاهای اساسی یاد شده از طریق ۱۳ فروند کشتی فله بر وارد بندر و پس از سیر مراحل قانونی به بازار تزریق شده است.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی کالاهای اساسی تخلیه شده در این بندر را شامل روغن، برنج، شکر، گندم و کود شمیایی عنوان کرد و گفت: تخلیه کالاهای اساسی به عنوان نیاز اول معیشت هموطنان ارجح امور بوده و این اداره کل با ترسیم راهبردها و تشکیل کارگروهی تخصصی، ضمن اجرای دقیق شاخص‌ها و افزایش نرم عملیاتی، با اجرای سازوکارهای نظارتی، عواملی که زمینه کُندی و طولانی شدن فرایند تخلیه کالاهای یاد شده را فراهم می‌کند، به شکل چشمگیری کاهش داده است.
به گفته محمدی کرجی ران امروز (۱۵ خردادماه) یک فروند کشتی با ظرفیت ۶۶ هزار تن حامل شکر خام در اسکله شماره ۱۵ بندر شهید رجایی پهلو دهی شده و در حال تخلیه است.
  short_url/vdciypay.t1awy2bcct.html
bayanema.ir/vdciypay.t1awy2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین