تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹
جالب است ۰
شرکت هواپیمایی ساوث وست صدها پرواز خود را در سراسر ایالات متحده پس از آنکه ساعت ها به دلیل نقص فنی در سیستم اطلاعات آب و هوایی به تعویق افتاده بودند، از سر گرفت.
تعلیق صدها پرواز در آمریکا به دلیل نقص فنی در سیستم اطلاعات آب و هوایی
به گزارش بیان ما؛  به نقل از رویترز، شرکت هواپیمایی ساوث وستSouthwest Airlines  دوشنبه شب صدها پرواز خود را در سراسر ایالات متحده پس از آنکه ساعت ها به دلیل نقص فنی در سیستم اطلاعات آب و هوایی به تعویق افتاده بودند، از سر گرفت.
سخنگوی ساوث وست در بیانیه ای اعلام کرد که توقف پروازها برای اطمینان از ایمنی خدمه و مشتریان بوده است و در عین حال این شرکت هواپیمایی با همکاری یک فروشنده داده های هواشناسی برای برقراری مجدد ارتباط تلاش می‌کرده است.

این سخنگو در بیانیه خود گفت: شرکت ثالث ارائه دهنده داده های آب و هوایی ما با مشکلات متناوب عملکردی روبرو شد... که از انتقال اطلاعات آب و هوایی مورد نیاز برای پرواز ایمن هواپیما جلوگیری می کرد.
وی افزود: نزدیک به پایان روز این خطای عملیاتی رخ داد و صدها پروازها تحت تأثیر این مشکل قرار گرفت. وی به تعداد دقیق پروازها اشاره ای نکرد.
این شرکت همچنین پس از شکایت بسیاری از مسافران در شبکه های اجتماعی از آنان به دلیل "اضطراب و ناامیدی" به وجود آمده عذرخواهی کرد.
  short_url/vdcdof05.yt0996a22y.html
bayanema.ir/vdcdof05.yt0996a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین