تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷
جالب است ۰
تیم ملی والیبال جوانان ایران درحالی گروه C مسابقات قهرمانی جهان با آرژانتین، مراکش و بلژیک هم‌گروه شد که به گفته بهروز عطایی حضور تیم‌هایی باکیفیت در گروه ایران می‌تواند کار را برای تیم ملی کشورمان سخت کند.
عطایی: به دنبال دفاع از اعتبار والیبال ایران در قهرمانی جهان هستیم
به گزارش بیان ما؛   قرعه‌کشی مسابقات والیبال جوانان جهان دیروز به صورت آنلاین برگزار شد. این رقابت‌ها درحالی قرار است از اول مهرماه به میزبانی مشترک ایتالیا و بلغارستان آغاز شود که طبق قرعه، تیم ملی والیبال جوانان ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی (2019- بحرین) به عنوان تیم اول گروه C با آرژانتین، مراکش و بلژیک هم‌گروه شد.
بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان در ارزیابی از حریفان ایران در گروه C گفت: قبل از قرعه‌کشی می‌دانستیم که با تیم آرژانتین هم‌گروه هستیم و به همین دلیل منتظر بودیم تا تیم‌های سوم و چهارم گروه‌مان مشخص شود. طی قرعه‌کشی درنهایت با تیم‌های مراکش، بلژیک و آرژانتین هم‌گروه شدیم و گروه نسبتا سختی هم داریم؛ البته گروه‌مان می‌توانست هم سخت‌تر باشد و هم آسان‌تر.
سرمربی تیم ملی جوانان افزود: آرژانتین تیم سوم جهان و نایب‌قهرمان آمریکای جنوبی است. بلژیک تیم سوم قاره اروپا است و هم‌گروهی با این رقبا نشان می‌دهد که با تیم‌ها باکیفیتی در یک گروه قرارداریم و این مسئله می‌تواند شرایط را برایمان سخت کنند. مراکش هم تیم سوم قاره آفریقاست که توانست از طریق رنکینگ جهانی به مسابقات راه پیدا کند. تیم قابل قبولی است ولی فاصله تیم‌های آفریقایی با تیم‌های اروپایی و آمریکای‌جنوبی با دیگر تیم‌ها به نسبت زیاد است و فکر می‌کنم مراکش حریف بسیار قدرتمندی نباشد؛ البته باید در نظر داشت که تمامی تیم‌ها با آمادگی کامل راهی مسابقات می‌شوند و به همین دلیل شرایط سختی بر مسابقات حاکم خواهد بود.
عطایی با تاکید بر آنالیز دقیق رقبا گفت: فیلم بازی تیم‌های حاضر در مسابقات را در اختیار داریم و سعی می‌کنیم بررسی و آنالیز دقیق‌تری روی آن‌ها انجام دهیم و در جریان تمرینات و بازی‌های تدارکاتی‌ از این اطلاعات استفاده بهینه داشته باشیم.
سرمربی تیم ملی جوانان درخصوص دیگر تیم‌های حاضر در مسابقات گفت: تیم‌های باکیفیت زیادی در این دوره از رقابت‌ها شرکت کرده‌اند. تیم‌هایی کارنامه‌داری چون برزیل و روسیه در گروه D با هم هم‌گروه هستند. ایتالیا هم تیم بسیار قدرتمندی است. لهستان، کوبا و بلغارستان نیز در زمره تیم‌های خوب حاضر در مسابقات هستند. قطعا بازی‌های سختی در پیش داریم با این حال امیدوارم با ارائه عملکرد قابل قبول در جریان این رقابت‌ها بتوانیم از اعتبار والیبال ایران دفاع کنیم.
مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان از تاریخ اول تا 11 مهرماه 1400 با حضور 16 تیم در 4 گروه چهارتیمی برگزار خواهد شد. رقابت‌های مرحله گروهی تیم‌های حاضر در گروه A و C به میزبانی ایتالیا و رقابت‌های تیم‌های حاضر در گروه B و D به میزبانی بلغارستان برگزار می‌شود. به این ترتیب رقابت‌های ایران در گروه C به میزبانی ایتالیا برگزار خواهد شد.
گروه‌بندی مسابقات به شرح زیر است:
گروه A: ایتالیا، مصر، جمهوری چک، تیم 1
گروه B: بلغارستان، کوبا، بحرین، لهستان
گروه C: ایران، آرژانتین، مراکش، بلژیک
گروه D: روسیه، برزیل، کامرون، کانادا
  short_url/vdccsiqm.2bqem8laa2.html
bayanema.ir/vdccsiqm.2bqem8laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین