تاریخ انتشار : ۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲
جالب است ۰
تیم ملی والیبال کشورمان در چهاردهمین مسابقه خود در لیگ ملت‌های 2021 به مصاف لهستان رفت و نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.
شکست شاگردانِ جوان آلکنو مقابل لهستان
به گزارش بیان ما؛  تیم ملی والیبال کشورمان در چهاردهمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 از ساعت 17:30 به مصاف لهستان رفت و که این بازی با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 20 و 25 بر 16 به سود لهستانی‌ها خاتمه پیدا کرد.
ولادیمیر آلکنو برای این مسابقه از جواد کریمی، مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، بردیا سعادت، علی اصغر مجرد، مسعود غلامی و آرمان صالحی استفاده کرد. ملی‌پوشان ایران از سیزده مسابقه قبلی خود 5 پیروزی و 8 شکست در کارنامه دارند.
ست نخست؛ 25 بر 20 به سود لهستان
لهستانی‌ها بازی را بهتر از ایران شروع کردند و توانستند اختلاف خوبی با شاگردان آلکنو ایجاد کنند. در امتیاز 8 بر 4 به سود لهستان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. شاگردان هینن با سرویس‌های خوب خود تیم ایران را تحت فشار قرار دادند. در امتیاز 16 بر 8 به سود لهستان یک بار دیگر بازیکنان دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 20 به سود لهستان خاتمه پیدا کرد.
ست دوم؛ 25 بر 20 به سود لهستان
بازی در ست دوم پایاپایی دنبال شد و در امتیاز 8 بر 7 به سود لهستان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. بازی در امتیاز 14 به تساوی کشیده شد. بازی در امتیاز 20 هم مساوی بود، اما لهستانی‌ها رفته‌رفته اختلاف را بیشتر کردند و نتیجه 22 بر 20 به سود آنها شد. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 20 به سود لهستان خاتمه پیدا کرد.
ست سوم؛ 25 بر 16 به سود لهستان
برای شروع ست سوم هم ترکیب ایران تغییری نکرد. لهستانی‌ها موفق شدند در همان ابتدا 6 امتیاز کسب کنند تا در امتیاز 6 بر صفر آلکنو درخواست وقت استراحت فنی کند. در امتیاز 8 بر 3 به سود لهستان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در امتیاز 16 بر 7 به سود لهستان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 16 به سود شاگردان هینن خاتمه پیدا کرد تا ایران همچنان روی نوار شکست باشد و نهمین باخت خود را تجربه کند.
شاگردان ولادیمیر آلکنو در آخرین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های امسال فردا از ساعت 18:30 مقابل آرژانتین صف‌آرایی خواهند کرد.
  short_url/vdcjaaea.uqemtzsffu.html
bayanema.ir/vdcjaaea.uqemtzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین