تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳
جالب است ۰
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از قرار گرفتن نیروهای توانبخشی این سازمان در رتبه‌بندی جدید معلمان خبر داد.
نیروهای توانبخشی هم مشمول رتبه‌بندی جدید معلمان شدند
به گزارش بیان ما؛  سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست شورای معاونین این سازمان اظهار کرد: تاکنون ۴۷۶ هزار نوآموز بدو ورود به دبستان معادل با ۳۵ درصد کل نوآموزان در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوبت‌گیری کرده‌اند و از این تعداد ۱۱۷ هزار نفر بر اساس نوبت سنجش شده‌اند.

وی افزود: سنجش پیش‌دبستانی‌ها نیز از ۱۸ تیرماه آغاز خواهد شد و مجوز ایجاد پایگاه های سنجش جدید برای سنجش پیش دبستانی‌ها در استان‌هایی که ضرورت داشته باشد، داده می‌شود.

معاون وزیر با بیان اینکه مکاتبات لازم برای واکسیناسیون عوامل اجرایی پایگاه های سنجش انجام شده است، اظهار کرد: معلمان دانش‌آموزان استثنایی به دلیل ارتباط مستمر با دانش‌آموزان استثنایی نیازمند اولویت ویژه برای تزریق واکسن هستند.

 ‏حسینی با بیان اینکه در سال تحصیلی پیش رو  آموزش ترکیبی از  آموزش حضوری و مجازی خواهد بود، اظهار کرد: برنامه‌ریزی شده است در صورتی که مدارس به صورت کامل بازگشایی نشد، دانش‌آموزان در سال تحصیلی پیش رو به صورت ترکیبی حضور پیدا کنند و بخشی از هفته را در مدرسه حضور داشته باشند  و بخشی را غیر حضوری بگذرانند.

وی افزود: آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس تابع نظرات ستاد ملی مقابله با کرونا است و اولین استلزام بازگشایی مدارس نیز واکسیناسیون معلمان است.

وی افزود: باید آماده سازی فضای عمومی جامعه به ویژه اولیا، معلمان، مدیران و دانش‌آموزان مد نظر قرار گیرد.

حسینی با بیان اینکه لایحه رتبه‌بندی مراحل آخر خود را در مجلس طی می‌کند، اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده نیروهای اداری و همچنین نیروهای توانبخشی نیز شامل رتبه‌بندی خواهند شد. short_url/vdci5vay.t1ayp2bcct.html
bayanema.ir/vdci5vay.t1ayp2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین