تاریخ انتشار : ۱۵ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲
جالب است ۰
مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به آغاز اردوهای جهادی دانشجویی گفت: پیش‌بینی ما برگزاری ۱۵۰۰ اردوی جهادی از سوی گروه های جهادی دانشگاه های کشور در تابستان است که در مناطق محروم تمام استانها برگزار می شود.
برگزاری ۱۵۰۰ اردوی جهادی دانشجویی در تابستان ۱۴۰۰
به گزارش بیان ما؛  صادق مفرد مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی  با اشاره به فرا رسیدن تابستان و برگزاری اردوهای جهادی در این فصل گفت: امروز دست اندرکاران برگزاری اردوهای جهادی دانشجویی در منطقه املش در استان گیلان حضور پیدا کردند و ما یک اردوی جهادی و تشکیلاتی با حضور ۸۱ نفر از مدیران جهادی (۶۰ نفر از برادران و  ۲۰ نفر از خواهران) خواهیم داشت.

وی افزود: این اردوی جهادی سه روزه خواهد بود و به نوعی آغاز و افتتاحیه اردوهای جهادی سراسر کشور محسوب می‌شود.

مفرد یادآور شد: مدیران جهادی در این برنامه در قالب یک اردوی جهادی در کنار همدیگر قرار می گیرند و ضمن اینکه در مناطق محروم استان فعالیت های عمرانی، فرهنگی و جهادی دارند با همدیگر منسجم می شوند و تجربیات برگزاری اردوها منتقل خواهد شد و مدیران جهادی این تجربیات را به گروه های جهادی استا های خود منتقل خواهند کرد.

وی گفت: بعد از آن ما نشست های گفتمانی و آموزشی را خواهیم  داشت و مدیران جهادی بعد از این اردو مجهز و آماده به استانهای خودشان برمی گردند تا جهاد خدمت رسانی را شروع کنند.

مفرد تاکید کرد: پیش‌بینی ما برای برگزاری اردوهای جهادی تابستان، ۱۵۰۰ اردو از سوی گروه های جهادی دانشگاه های کشور است که در کلیه استانها در مناطق محروم برگزار می شود.

مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت: امروز ما در خدمت آقای کفعمی مسئول سازمان بسیج دانشجویی هستیم و فردا در خدمت معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین خواهیم بود و طی این دوره مهمانانی از دستگاه‌های مختلف در نشست حضور پیدا می کنند. short_url/vdcir3ay.t1ay52bcct.html
bayanema.ir/vdcir3ay.t1ay52bcct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین