تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۶
جالب است ۰
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در کل بازی چندان زیبا و دلچسبی نبود چون تراکتور در لایه‌های تدافعی کار می‌کرد و امکان بازی زیبا برای استقلال وجود نداشت.
مجیدی: به داوران آلرژی پیدا کرده‌ایم/ وضعیت اسفناک استقلال بی سابقه است
به گزارش بیان ما؛  فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از دیدار استقلال و تراکتور اظهار داشت: در کل بازی چندان زیبا و دلچسبی نبود چون تراکتور در لایه‌های تدافعی کار می‌کرد و امکان بازی زیبا برای استقلال وجود نداشت ولی با توجه به شرایطی که باشگاه ما دارد از بازیکنان تشکر می‌کنم که توانستیم به پیروزی برسیم.
وی در خصوص آمار خوبش مقابل مربیان استقلالی گفت: همه مربیان استقلالی از مربیان خوب لیگ هستند. من در جواب این سوال از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این وضعیت اسفناک باشگاه که در این چند سال بی سابقه بوده توانستند به پیروزی برسند.
سرمربی تیم استقلال در واکنش به مشکلات داوری در این دیداربرای تیمش عنوان کرد: خواهش می‌کنم اصلا در مورد داوری صحبت نکنید. تیم ما، هوادارانش و بازیکنان همه نسبت به داوری آلرژی پیدا کردند.من از داوری ممنون هستم، داوری خیلی خوب و عالی بود، دستشان درد نکند.
مجیدی تصریح کرد: اگر شهامت عذر‌خواهی ندارند چرا در تلویزیون با شعور مردم بازی می‌کنند. من کنار خط بودم و دیدم که کمک داور آفساید مطهری را در بازی قبل گرفت اما چرا خودتان را توجیه می‌کنید؟ داور اشتباه کرده و من در کنفرانس گفتم که بزرگترین داوران دنیا هم اشتباه می‌کنند، حتی به بازیکنانم گفتم یک نفر از آنها حق ندارد در مورد داوری مصاحبه کند ولی آقای افشاریان چرا توجیه می‌کنید و دروغ پشت دروغ می‌گویید؟
وی تاکید کرد: ناراحتی من از این است که چرا این اشتباهات فقط برای استقلال است و برای تیم‌های دیگر اتفاق نمی‌افتد؟ همین امروز، صحنه گلی که دریافت کردیم را ببینید،اگر خطا بود مربیگری دیگر مربیگری نمی‌کنم. در این فصل اصلا نمی‌خواستم در مورد داوری حرف بزنم ولی آنقدر اتفاقات عجیب و با جرات می‌گویم هدفمند و برنامه‌ریزی شده است که مجبور هستم از تیمم دفاع کنم.دوست ندارم در مورد داوران هم حرف بزنم، به هر حال حرف نزده را می‌شود زد، آخر لیگ صحبت‌هایم را انجام می‌دهم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص پرداخت پاداش 5 میلیونی به بازیکنان تیمش گفت: این حداقل کاری است که من می‌توانم برای بازیکنانم انجام بدهم. واقعا روحیه بی کسی، تنهایی و بی و سر و صاحبی تیم ما را گرفته است. من دست تک تک این بازیکنانم را می‌بوسم.یک نفر نیست که به ما سر بزند و این بازیکنان را ببیند. بازیکنان استقلال اصلا نمی‌دانند مدیر باشگاهشان کیست. هر چه حرف می‌زنیم می‌گویند بگذارید دولت تمام شود. دولت چرا باید تمام شود؟ کاری با ما کردند که تیم ما بی روحیه است و بازیکنان انگیزه ندارند.
وی تاکید کرد: من همه تلاشم را می‌کنم که بازیکنان خوب کار کنند و انگیزه داشته باشند، هر کاری بلد نباشم، این یک کار را خوب بلد هستم.کاری می‌کنم با تمام قوا در بازی های آینده بازی کنند. مسئولان اصلا عین خیالشان نیست. تا حرف می‌زنم 10 دستگاه نظارتی تماس می‌گیرند که صحبت نکن.اینگونه که نمی‌شود! پس حق هوادار استقلال را چه کسی بگیرد؟ من اصلا نمی‌دانم مسئولان استقلال چه کسانی هستند؟ تیم را به امان خدا رها کرده‌اند و تعجب می‌کنم هیچکس حتی به ما یک زنگ هم نمی‌زند. این تیم استقلال است، هر آدمی که صلاحیت ندارد را به استقلال انداختید و این باشگاه را 10 سال عقب انداختید. حالا چگونه می‌خواهید این باشگاه را درست کنید؟
  short_url/vdcguy9u.ak9uu4prra.html
bayanema.ir/vdcguy9u.ak9uu4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین