تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰
جالب است ۰
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از دپوی 3.5 میلیون تنی نهاده‌های دامی در گمرک بندر امام(ره) خبر داد و گفت: تا 20 روز دیگر این نهاده‌های دامی و نهاده‌های موجود در لنگرگاه در سراسر کشور توزیع خواهد شد.
دپوی 3.5 میلیون تنی نهاده‌های دامی در گمرک بندر امام(ره)/ با توزیع نهاده تا ۲۰ روز دیگر قیمت شکسته می‌شود
به گزارش بیان ما؛  محمد جواد عسکری نماینده مردم داراب در مجلس شورای اسلامی، گفت: طی بازدیدی که بنده به عنوان نایب رئیس کمیسیون کشاورزی در تاریخ دهم و بیستم ماه جاری از گمرک بندر امام داشتم، مشاهده شد که 3.5 میلیون تن نهاده دامی در گمرک بندر امام(ره) دپو شده است.
وی افزود: علاوه بر این 3.5 میلیون تن، 200 هزار تن نهاده دامی در حال تخلیه از کشتی‌هاست و یک و نیم میلیون تن نهاده نیز در لنگرگاه‌هاست که به تدریج پیاده‌سازی می‌شود.
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: 2500 کامیون و شبکه ریلی کشور برای انتقال این حجم از نهاده‌ به سراسر کشور پای کار آمده‌اند و این نهاده‌ها تا 20 روز آینده در سراسر کشور توزیع خواهد شد.
عسکری با اشاره به افزایش قیمت نهاده‌های دامی در کشور خاطرنشان کرد: با توزیع این نهاده‌ها در کشور قیمت نهاده دامی در کشور خواهد شکست و ما شاهد کاهش قیمت نهاده‌های دامی طی یک ماه آینده در کشور خواهیم بود.
  short_url/vdcfxtde.w6dcvagiiw.html
bayanema.ir/vdcfxtde.w6dcvagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین