تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱
جالب است ۰
رئیس جمهور منتخب کشورمان در دیدار با آیت‌الله العظمی عبدالله جوادی آملی گفت: یکی از الزامات به فعلیت رساندن ظرفیت‌های کشور برای پیشرفت و آبادانی، کنار گذاشتن نگاه‌های شخصی و جناحی است.
کنار گذاشتن نگاه‌های جناحی از الزامات حرکت کشور در مسیر پیشرفت است
به گزارش بیان ما؛ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی شامگاه دوشنبه در دیدار با آیت‌الله العظمی عبدالله جوادی آملی با تبریک فرا رسیدن ماه ذی‌الحجه و تشکر از نقش آفرینی ایشان در عرصه‌های مختلف به ویژه انتخابات اخیر، با اشاره به اینکه در پی انتخابات اخیر، مردم امید به تغییر وضعیت پیدا کرده‌اند تصریح کرد: یکی از الزامات به فعلیت رساندن ظرفیت‌های کشور برای پیشرفت و آبادانی این است که نگاه‌های شخصی و جناحی را کنار گذاشته و هر کسی می‌تواند در مسیر پیشرفت و تحول کشور اثرگذار باشد، به میدان بیاید.
حضرت آیت‌الله العظمی جوادی آملی نیز با اشاره به فرازهایی از نهج‌البلاغه، مردم را در نظر حضرت علی(ع) دو دسته دانسته و اظهار داشت: حضرت اگر چه رفتار و کردار مردم کوفه را نکوهش می‌کنند، اما در نامه مهمی که به مالک اشتر می‌نویسند، مردم را همچون نماز ستون دین و شایسته خدمت بی‌منت معرفی می‌کنند.
این مرجع تقلید در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آیاتی از قرآن کریم تصریح کرد: قرآن تأکید دارد که زیر بار هر صلحی نباید رفت. برخی سازش‌ها هست که ظاهرش سازش، اما باطنش سوزش است و لذا به دستور قرآن نباید زیر بار آنها رفت.
  short_url/vdcgyn9u.ak9774prra.html
bayanema.ir/vdcgyn9u.ak9774prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین