تاریخ انتشار : ۲۸ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱
جالب است ۰
اتحادیه فوتبال اروپا در نظرسنجی جدید خود گل مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو پرتغال را در جمع ۱۰ کاندیدای بهترین گل فصل قبل این قاره قرار داد.
گل مهدی طارمی در جمع ۱۰ کاندیدای بهترین گل فصل قبل اروپا
به گزارش بیان ما؛  مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در دیدار برگشت این تیم مقابل چلسی انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به شکل زیبایی گلزنی کرد. گل طارمی به شکل قیچی برگردان وارد دروازه چلسی شد و پورتو در آن مسابقه به پیروزی رسید اما در مجموع از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند.
این گل طارمی بارها از سوی کارشناسان، مربیان و منتقدان مختلف فوتبال در سراسر دنیا تحسین شد. در پایان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، گل مهدی طارمی با بیش از ۷۰۰ هزار رای، عنوان بهترین گل این رقابت‌ها را از آن خود کرد.
گل مهدی طارمی در جمع ۱۰ کاندیدای بهترین گل فصل قبل اروپا
حالا و در آستانه شروع فصل جدید مسابقات فوتبال در اروپا، اتحادیه فوتبال این قاره اقدام به برگزاری نظرسنجی جدیدی برای انتخاب بهترین گل فصل گذشته اروپا کرده است. این گل شامل بازی‌های باشگاهی و ملی فوتبال و فوتسال می‌شود.
در بین ۱۰ کاندیدای کسب عنوان بهترین گل فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ فوتبال اروپا، ضربه قیچی برگردان مهدی طارمی به تیم چلسی هم قرار دارد.
از دیگر گل‌های این نظرسنجی می‌توان به گل «دله آلی» (بازی تاتنهام با ولفسبورگ)، «پل پوگبا» (بازی فرانسه با سوئیس)، «پاتریک شیک» (بازی اسکاتلند با چک) اشاره کرد.
  short_url/vdcefz8f.jh8ozi9bbj.html
bayanema.ir/vdcefz8f.jh8ozi9bbj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین