تاریخ انتشار : ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۶
جالب است ۰
رئیس فدراسیون والیبال گفت: درمورد مسائل فنی آلکنو ‌و ‌کادر فنی باید حرف بزنند.
داورزنی: درمورد مسائل فنی آلکنو باید حرف بزند/ بچه‌ها خسته نبودند
به گزارش بیان ما؛ محمدرضا داورزنی پس از شکست تیم ایران در سومین دیدار برابر کانادا، اظهار داشت: کانادا خوب بازی کرد و روزش بود، اما به هر شکل این بازی تمام شد و بازی با کانادا را واگذار کردیم و 2 بازی دیگر داریم که باید به فکر بازی ایتالیا و ژاپن باشیم. 
وی ادامه داد: کانادا در این 3 بازی اینقدر خوب نبود. در این بازی آنها سرویس و دریافت‌های خوبی داشتند. فکر می‌کنم در مورد مسائل فنی آلکنو ‌و ‌کادر فنی باید حرف بزنند، اما در تورنمنتی مثل المپیک نباید همه بازی‌ها را ببریم. در همین گروه تیم‌ها همه باخت داده‌اند. امروز روزمان نبود، اما برخی می‌گویند بچه‌ها خسته بودند که اینگونه نیست. شرایط دهکده و استراحت برای همه یکسان است. 
رئیس فدراسیون والیبال عنوان کرد: 2 بازی ما 9 صبح بوده و این روی عملکردمان تاثیر منفی گذاشته؛ البته باید برخی نقاط ضعف در بازی‌های بعد بهتر شود. هدف‌گذاری ما حضور در جمع 4 تیم است و الان 2 بازی دیگر داریم و باید این 2 بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم و ببینیم حریف‌مان چه تیمی است.
داورزنی خاطرنشان کرد: میدان المپیک میدانی سخت است و کسی برای باخت به اینجا نمی‌آید و از 221 کشور دنیا 12 کشور راهی توکیو شده‌اند تا قهرمان شوند و ایران هم دنبال همین شرایط است و امیدوارم بچه‌ها به شرایط خوب خودشان برگردند.کانادا چیزی برای از دست دادن نداشت و همه جوره خوب عمل کرد، اما شرایط ما بهتر می‌شود و با دعای خیر مردم بهتر عمل می‌کنیم. 
  short_url/vdcdnj05.yt0nf6a22y.html
bayanema.ir/vdcdnj05.yt0nf6a22y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین