تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۱
جالب است ۰
شنیدن انتصاب فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با حکم فرمانده معظم کل قوا، موجب وجد و شادمانی مضاعفی است.
«شهرام ایرانی»؛ کردستانیِ سنندجی
به گزارش بیان ما، «محمد هادیفر» در واکنش به انتصاب فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش با حکم رهبر انقلاب اسلامی، یادداشتی نوشته است.
متن این یادداشت را در ادامه بخوانید:
در طول چهل و دو سال انقلاب اسلامی، انتصابات زیادی در عرصه های لشگری و کشوری از سوی مراجع عالی نظام صورت گرفت که هرکدام دارای شان و منزلت خود بودند؛ اما شنیدن انتصاب فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با حکم فرمانده معظم کل قوا آن هم با تعابیر خاص و ماموریت خاص خصوصا که دانسته شود این امیر دلاور از فرزندان سنندج در استان کردستان می باشد موجب وجد و شادمانی مضاعفی خواهد بود.
زمانی سکان فرماندهی حریم دریایی جمهوری اسلامی به دست یکی از فرزندان کُرد سپرده می شود،  که منطقه آلوده از نیروهای اشغالگر آمریکایی بوده و مقابله با این تهدیدات جدی بر عهده فرزند لایقی از کردستان قرار داده شده است. این اعتماد می تواند  خط بطلانی بربسیاری شائبه های بی اساس بکشاند و نشان می دهد که جایگاه اقوام و مذاهب در جمهوری اسلامی از اهمیت خاصی برخوردار است تا جایی که یکی از استوانه ها و ستون فقرات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی که کسی بدان فکر نمی کرد امروز با اعطاء درجه دریا داری و انتصاب به این جایگاه سترگ نظامی نصیب یکی از فرزندان دلاور کردستان گردید.
 این رویکرد ملی نشان از شروع عظمت بازیافته و جایگاه واقعی کُردها در جمهوری اسلامی می باشد. شروعی که در اردیبهشت ۸۸ در میدان اقبال سنندج استارت آن زده شد.
ضمن ارج نهادن به این تصمیم بزرگ ملی یادآورمی شویم که کُردها از وفادارترین مردمان سرزمین ایران به حاکمیت و اتحادملی در طول تاریخ بوده اند و حضور امراء و افسران ارشد در بدنه نیروهای مسلح در دوران جنگ تحمیلی و قبل از آن نشان از تعلقات سرزمینی آنان داشته است.
 حال با این انتصاب هوشمندانه مسیر ورود جوانان کُرد به عرصه ملی اعم از لشگری و کشوری  فراهم تر گردید. امروز وقتی نام کردستان می آید خود بخود به یاد خلیج فارس و فرمانده دلاورش می افتیم امروز یک فرزند کردستان ناظر عالیه ترددات استراتژیک ترین آبهای جهان می باشد. امروز شهرام فرزند مظفر، زاده سنندج و فرزند برومند کردستان در عرشه کشتی امنیت خلیج فارس چون کوه ایستاده است.
امروز شهرام ایرانی، فرزند برومند کردستان  و همرزمانش در عرشه کشتی  چون صخره سترگی در برابر امواج  خارجی، امنیت خلیج فارس را پاس خواهد داشت.
این انتصاب نشان می دهد هر فرد شایسته ایرانی فارغ از قوم و مذهب بر اساس لیاقت و شایستگی میت واند به مدارج عالی کشوری و لشگری نایل آید.
امید می رود این فتح البابی که توسط فرمانده معظم کل قوا مدبرانه اتفاق افتاد دیگر قوای سه گانه نیز از آن سرمشق بگیرند و شاهد گشایش های بیشتر و بیشتری در عرصه های دیگر باشیم تا اینکه رنج دورانی که برای این خانه خوبان کشیده شده است محقق گردد.
  •  
     
short_url/vdcb80bw.rhb80piuur.html
bayanema.ir/vdcb80bw.rhb80piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما