تاریخ انتشار : ۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴
جالب است ۰
مهاجم ملی پوش استقلال تهران به توافق و امضای نهایی برای حضور در شباب الاهلی امارات رسید.
قایدی در امارات خانه گرفت/ توافق کامل ستاره استقلال با باشگاه شباب
به گزارش بیان ما؛  مهدی قایدی مهاجم ملی پوش استقلال تهران پس از کش و قوس‌های فراوان راهی دبی امارات شد تا گزینه‌های خود برای پیوستن به باشگاه‌های عربی را بررسی کند.
قایدی به واسطه درخشش خود در دو سال اخیر با پیشنهاد شباب الاهلی امارات و الغرافه قطر روبرو شد تا سران این دو تیم باب مذاکره با این بازیکن و مدیران باشگاه استقلال را آغاز کنند.
قایدی با وجود مخالفت فرهاد مجیدی سرمربی استقلال نسبت به جدایی‌اش در امارات ماند و از احمد مددی خواست تا به این کشور سفر کرده و پای میز مذاکره با الاهلی بنشیند.
مددی نیز راهی امارات شد و با سران این باشگاه اماراتی مذاکره کرد. گفتگوهای فشرده‌ای که در دو جلسه متوالی انجام شد اما آبی‌پوشان با جدایی قایدی مخالفت کردند.
با این حال باز هم قایدی در دبی امارات ماند و منزل مسکونی خود را نیز انتخاب کرد تا نشان دهد عزم خود را برای حضور در امارات جزم کرده است. مهاجم فصل گذشته استقلال تهران بالاخره قرارداد خود را با این باشگاه امضا کرد تا به طور رسمی به این تیم اماراتی نقل مکان کند.
قایدی در حالی با شباب الاهلی امارات قرارداد بسته است که همچنان این موضوع نیاز به توافق سران باشگاه اماراتی با استقلال تهران است. ویدئوهایی که از تمرین شنبه گذشته الاهلی منتشر شده است نشان از حضور قایدی در کنار احمد نوراللهی که به تازگی از پرسپولیس به این تیم اماراتی ترانسفر شده است، دارد.
  short_url/vdccsoq4.2bqs08laa2.html
bayanema.ir/vdccsoq4.2bqs08laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین