تاریخ انتشار : ۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴
جالب است ۰
کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: دیگر فکر می‌کنم عدم دعوت من به تیم‌ملی به مسائل فوتبالی ربط داشته باشد.
دعوت نشدنم به تیم ملی، ریشه فوتبالی ندارد/ اسکوچیچ بهانه‌گیر شده و توجیه‌هایش قابل قبول نیست
به گزارش بیان ما؛  وریا غفوری، کاپیتان تیم فوتبال استقلال پس از عدم دعوت به لیست تیم ملی فوتبال با هدایت دراگان اسکوچیچ، در کلاب‌هاوس حاضر شد و در این باره اظهار داشت: اعتقادم بر این است که روی اسم من خط قرمز کشیده شده و خیلی وقت هم هست که این اتفاق افتاده، یعنی از خیلی وقت پیش روی اسم من خط قرمز کشیدند؛ در غیر این صورت بحث نبودن من در فهرست جدید تیم‌ملی هیچ توجیه فنی ندارد.
مدافع آبی‌پوشان پایتخت درباره دلایل عدم دعوت‌اش به اردوی یوزها بیان داشت: به‌نظر من این مسأله فوتبالی نیست و نمی‌تواند ریشه‌های فوتبالی داشته باشد؛ این درحالی است که توجیهات سرمربی تیم‌ملی که درخصوص این اتفاق پیش از این صحبت کرده بودند، اصلا درست نبوده و برای من قابل قبول نیست. من شنیده بودم که او بازیکنانی را برای جناحین می‌خواهد که هم دفاع کنند و هم حمله که این موضوع که کنارمانده‌ها چنین کارایی ندارند، حداقل درباره من صدق نمی‌کند چون توان‌مندی آن را در خودم می‌بینم که در طول مسابقه هم به‌خوبی دفاع کنم و هم به‌خوبی در حملات تیم شرکت کنم و این توان را دارم که هنوز در تیم‌ملی فوتبال ایران بازی کنم. اسکوچیچ دارد بهانه‌گیری می‌کند و با توجیه بچگانه‌ای که کرده این‌طور استدلال می‌کند که به این دلایل غفوری به تیم‌ملی دعوت نمی‌شود.
غفوری در پاسخ به این سؤال که آیا با سرمربی تیم ملی فوتبال گفت‌وگویی داشته یا نه، عنوان داشت: با سرمربی تیم‌ملی هیچ صحبتی نداشتم. من همیشه از اول فوتبالم تا همین امروز سعی کردم فقط روی توانایی‌هایم حساب باز کرده و براساس همین توانمندی‌ها پیشرفت کردم و به اینجا رسیدم. همیشه روی توانایی‌هایم بالا آمده‌ام و برای رسیدن به این جایگاه به‌دنبال صحبت و توجیه کردن هیچ‌وقت نبوده‌ام، یا اینکه بخواهم با صحبت کردن به جایی دعوت شوم یا جایی بمانم هیچ‌وقت تا به حال این کار را نکردم اما خلاصه مثل این چند سال اخیر بازهم حق من در تیم‌ملی فوتبال خورده شد.
 
کاپیتان تیم فوتبال استقلال در پایان با اشاره به از دست دادن دو جام جهانی گفت: برای جام‌جهانی ۲۰۱۴ مثل آب خوردن نادیده گرفته شدم. قبل‌تر از آن در دوره قطبی که جزء جوانان بودم و فقط بیست، بیست‌ویک سال داشتم، در صورتی که یکی از بهترین بازیکنان تیم بودم اصلا فرصت ندادند تا یک‌بار هم به تیم‌ملی بیایم درحالی که امروز شاهد هستیم اگر یک بازیکن در طول فصل فقط هفت، هشت بازی هم خوب انجام دهد، خیلی راحت شانس دعوت شدن به تیم‌ملی را به او می‌دهند اما آن زمان این اتفاق برای من نیفتاد. در ادامه جام‌جهانی ۲۰۱۴ را درحالی از دست دادم که در نفت تهران بیشترین بازی را کردم و عملکرد خوبی داشتم و در ۳۴بازی کامل این تیم در لیگ برتر به میدان رفته و با وجود عملکرد درخشان در لیگ و اینکه آماده‌ترین دفاع راست ایران بودم اما شانس حضور در اردوی تیم‌ملی را به من ندادند. برای جام‌جهانی ۲۰۱۸ هم به لطف حضور در استقلال همه دیدند که چطور حق من را خوردند، بعد از آن هم که دیگر فکر می‌کنم عدم دعوت من به تیم‌ملی به مسائل فوتبالی ربط داشته باشد.
short_url/vdchxzn6.23nikdftt2.html
bayanema.ir/vdchxzn6.23nikdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما