تاریخ انتشار : ۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۶
جالب است ۰
یک وب‌سایت عربی از ساخت یک پایگاه نظامی زیرزمینی در امارات توسط این کشور و رژیم صهیونیستی پرده برداشت و گزارش داد، این پایگاه در عمق ۳۳۰ کیلومتری زمین قرار دارد.
شهر نظامی اماراتی-اسرائیلی در زیر زمین
به گزارش بیان ما؛ وب‌سایت «مجهر الجزیره» در گزارشی به نقل از یکی از کارکنان سازمان اطلاعات امارات گزارش کرد، وزارت دفاع رژیم صهیونیستی در همکاری مشترک با امارات از ابتدای سال ۲۰۱۹ اقدام به ساخت یک پایگاه نظامی سری در داخل امارات کرده است.

در گزارش مذکور آمده، این اقدام به واسطه امضای توافقی بسیار محرمانه با «محمد بن زاید»، ولی عهد ابوظبی صورت گرفته و در این توافق به تأسیس اولین پایگاه نظامی اماراتی-اسرائیلی در زیر زمین و در حاشیه خلیج فارس در امارات اشاره شده است.

بر اساس این گزارش، پایگاه مذکور بر اساس پیشرفته‌ترین تکنیک‌های ساختمانی ساخته شده و از آنجایی که در عمق ۳۳۰ کیلومتری زمین قرار دارد هیچ حمله موشکی نمی‌تواند به آن آسیب بزند.

طبق اسنادی که از اطلاعات امارات به دست آمده، دستگاه‌های نظامی تحت پوشش شرکت‌های تجاری و ترانزیتی مختلف و به اسم محموله‌های صنعتی وارد امارات شده و در این شهر زیرزمینی ذخیره می‌شوند.

از سوی دیگر، اخیرا روزنامه عبری‌زبان «گلابس» خبر داد که شرکت «ایکس ام سایبر» تحت مالکیت «تأمیر پاردو» رئیس اسبق دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) فعالیت خود را در کشور امارات آغاز کرده است. (جزئیات بیشتر)

امارات و رژیم صهیونیستی در ماه سپتامبر گذشته (۲۰۲۰) با وساطت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا توافقی موسوم به ابراهیم را امضاء و رسما روابط دیپلماتیک خود را عادی‌سازی کردند.

همچنین حدود دو ماه پیش، سفارت امارات عربی متحده در تل‌آویو رسماََ افتتاح شد. در این مراسم، جمعی از مقام‌های سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی و اماراتی از جمله «اسحاق هرتزوگ» رئیس و «یائیر لاپید» وزیر خارجه این رژیم حضور داشتند. short_url/vdceee8v.jh8wfi9bbj.html
bayanema.ir/vdceee8v.jh8wfi9bbj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین