تاریخ انتشار : ۱۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶
جالب است ۰
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سطح فنی تیم‌ها به هم نزدیک است و در مقدماتی جام جهانی کار سخت و سنگینی داریم.
جای اسکوچیچ خالی بود/ کار سنگینی در راه است
به گزارش بیان ما؛  شهاب عزیزی خادم پس از برتری یک بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل سوریه در نخستین بازی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: الحمدالله به لطف الهی و دعای خوبان عالم توانستیم اولین بازی را ببریم. بحث میزبانی در کشورمان هم خیلی مهم بود و برنامه‌ریزی شد و امیدواریم بتوانیم به لطف خدا در همین مسیر قدم برداریم.

وی افزود: سطح فنی تیم‌ها نزدیک به هم است و همه سطح بالایی دارند. امروز دیدید عمان، ژاپن را در خانه حریف شکست داد  عراقی‌ها در سئول یک مساوی گرفتند. این نشان می‌دهد کار سخت و سنگینی در راه است. باید از تمام رسانه‌ها و رسانه ملی که همیشه کنار تیم ملی بودید و آن را مورد حمایت قرار دادید تشکر کنیم. ان‌شاءالله همه کنار هم باشیم تا دل ملت شاد شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره غیبت دراگان اسکوچیچ در بازی مقابل سوریه توضیح داد: امیدوار بودیم اسکوچیچ بازگردد اما واقعاً جایش خالی بود. علاقه‌مند بودیم اسکوچیچ کنار زمین باشد اما درباره سلامتی‌اش باید کادر پزشکی طبق پروتکل‌ها و استانداردهای پزشکی بررسی کنند.

عزیزی خادم اضافه کرد: وی به کار اشراف داشت و نظارت و برنامه‌ریزی می‌کرد. از طریق سیستماتیک با کادر فنی در ارتباط بود. بار دیگر به ملت عزیز ایران این برد را تبریک می‌گویم.

وی در خصوص حضور حمید سجادی وزیر ورزش جوانان در ورزشگاه آزادی برای این بازی گفت: باید از سجادی تشکر کنم که در این روزهای کوتاه حضورش هم به تمرین و بازی تیم ملی آمد و با وجود کار سنگین از مرکز ملی فوتبال بازدید کرد. امروز هم محبت کرد به ورزشگاه آمد این نشان می‌دهد فوتبال و تیم ملی خیلی مهم است.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ان‌‌شاءالله  برای بازی مقابل عراق در دوحه کنار هم باشیم  و همه لذت ببریم. short_url/vdchw-n6.23nixdftt2.html
bayanema.ir/vdchw-n6.23nixdftt2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین