تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵
جالب است ۰
وزیر ورزش و جوانان وعده داد که واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی از یک تا دو ماه آینده آغاز می‌شود.
اولین وعده سجادی در مورد واگذاری استقلال و پرسپولیس
به گزارش بیان ما؛  وزیر ورزش و جوانان وعده داد که واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی از یک تا دو ماه آینده آغاز می‌شود.
به گزارش ایسنا، حمید سجادی در رابطه با خصوصی سازی دو باشگاه فوتبال استقلال و پرسپولیس و اینکه وزارت ورزش و جوانان تحت مدیریت یک مجمع در حال مدیریت دو باشگاه فوتبال در سطح لیگ برتر است و این رویه یک تخلف به شمار می‌رود،  اظهار کرد: مقدمات کار در دوره مدیریت قبلی وزارت ورزش و جوانان طی شده است و در حال حاضر دو باشگاه آماده واگذاری هستند.
وی ادامه داد: اصولا در تمامی کشورها، باشگاه ها معمولا مردمی هستند و دولت‌ها کمتر در اینگونه موارد دخالت می‌کنند و سیاست نیز بر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی است و به شما قول می‌دهم فقط یک هماهنگی بین وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور اقتصادی و دارایی است که باید انجام شود و بیشتر زحمت‌ها کشیده شده است و با هماهنگی می‌تواند در زمان بسیار کوتاه این اتفاق رخ دهد.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه کار سختی در پیش نیست، بیان کرد: طی یک تا دو ماه آینده این اتفاق رخ می‌دهد و به تدریج پیش می‌رود و بخشی از سهام را می‌توان به مردم واگذار کرد. پاس گل را به ما داده‌اند و ما فقط باید گل بزنیم.
سجادی با اشاره به موافقت رییس‌جمهوری مبنی بر واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی در مورد استعفای جعفر سمیعی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، عنوان کرد: صحبتشان را در حد همین مباحث شنیده ام تا ببینیم چقدر جدی است.
وی در خصوص وضعیت مدیرعامل باشگاه استقلال نیز، گفت: هنوز نشستی با هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال نداشته‌ام و در اولین فرصت به عنوان یک یار کمکی مورد مشورت قرار خواهم گرفت و نقطه نظرات خود را منتقل می‌کنم. باید تاکید کنم و به هواداران دو باشگاه اطمینان دهم که وظیفه ما حمایت از این دو باشگاه مردمی است.
  short_url/vdcbzzbw.rhb5wpiuur.html
bayanema.ir/vdcbzzbw.rhb5wpiuur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین