تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۷
جالب است ۰
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان از کاهش میانگین سنی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا خبر داد.
کاهش میانگین سنی تیم ملی والیبال
به گزارش بیان ما؛  بهروز عطایی در حاشیه آخرین تمرین ملی پوشان والیبال پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا درباره روند آماده‌سازی تیم ملی ایران گفت: از ۱۶ مرداد تمرینات تیم ملی شکل گرفت و زمان خیلی زیادی هم برای اردو نداشتیم. همه شرایط مهیاست و آماده مسابقات هستیم. سعی کردیم با ایجاد یک فضای مناسب بهترین شرایط را برای بازیکنان جوان‌تر ایجاد کنیم تا مهارت‌های خودشان را در تمرین و مسابقات به نمایش بگذارند و بهترین نتیجه را بگیرند.
عطایی درباره آخرین وضعیت بردیا سعادت، افزود: سعادت در ژاپن به تیم ایران ملحق خواهد شد تا در کنار تیم بزرگسالان تمرین کند تا در نهایت برای جوانان جهان آماده شود اما برای تیم ملی در ژاپن بازی نخواهد کرد.
وی در ادامه به جوان‌گرایی در تیم ملی اشاره کرد و گفت: هدف این است بهترین پتانسیل والیبال ایران را با جوان‌گرایی نشان دهیم و به آینده والیبال کمک کنیم. میانگین سنی تیم ایران نزدیک ۲۴ سال است و فکر می‌کنم شرایط خوبی داریم تا در المپیک بعدی با میانگین ۲۷ سال حاضر شویم.
سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به پرسشی درباره قراردادش گفت: کمتر پیش می‌آید مربیان داخلی قرارداد امضا کنند چرا که نگاه مربیان به ورزش ایران و پرچم است. نگاه ما مانند خارجی‌ها بیزنس نیست و سعی می‌کنیم درآمدمان را از باشگاه به دست بیاوریم.
عطایی درخصوص بازی تدارکاتی تیم ملی هم گفت: معضلی وجود دارد و آن هم نبود بازی تدارکاتی است. با جوانان بازی کردیم و دو بازی تدارکاتی در ژاپن خواهیم داشت. با قطر قطعا بازی می‌کنیم و ژاپنی‌ها درخواست دادند؛ ولی تمایل نداریم با ژاپن بازی تدارکاتی انحام دهیم.
رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا از تاریخ 21 تا 28 شهریور به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، در گروه B با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است.
  short_url/vdcbswbw.rhb59piuur.html
bayanema.ir/vdcbswbw.rhb59piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما