تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲
جالب است ۰
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: سال تحصیلی جدید باشکوه و پوشش حداکثری و تقدم بر سلامت جسمی و روحی دانش آموزان و معلمان آغاز خواهد شد.
سال تحصیلی جدید با تقدم بر سلامت جسمی دانش‌آموزان آغاز می‌شود
به گزارش بیان ما؛  علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش امروز در مراسم افتتاح مدرسه ۶ کلاسه شرکت چاپ و نشر کتاب‌های درسی ایران در روستای چارقلی شهرستان گمیشان گفت: این وزارتخانه با تمام امکانات و توان آماده آغاز با شروع سال تحصیلی و گره زدن پیوند دانش آموزان و معلمان در فضای شاد آموزشی است.
او بیان کرد: زمان حضور دانش آموزان در مدارس آرام‌آرام مشخص می‌شود.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: مهمترین رویکرد این وزارتخانه توسعه عدالت به ویژه عدالت آموزشی بوده و جهت‌گیری و برنامه‌ریزی ما به این سمت است.
کاظمی افزود: باید به دغدغه‌ها و مشکلات دانش‌آموزان و معلمان به ویژه در مناطق محروم توجه بیشتری کنیم و خدمت به مردم این مناطق از برکات نظام جمهوری اسلامی است.
او ادامه داد: توجه به دغدغه‌های مردم نشان از همت جدی در وزارت، توجه به توسعه آموزشی و توجه به اهداف آموزشی به عنوان بخش‌های مهمی از دغدغه‌های آموزشی است.
کاظمی تاکید کرد: مدیران و مسئولان آموزش و پرورش در هر نقطه از کشور باید برنامه‌ریزی کنند که هیچ دانش‌آموزی از برنامه‌های آموزشی عقب نماند.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: مدیران کل و معاونان با برنامه‌ریزی متنوع و منعطف و براساس شرایط جغرافیایی، زمینه حضور شاد و بانشاط دانش‌آموزان و همکاران را فراهم کنند.
کاظمی اضافه کرد: با ارزیابی وضعیت آغاز سال تحصیلی جدید وظیفه داریم دغدغه‌های والدین را به حداقل برسانیم.
او تاکید کرد: آغاز سال تحصیلی جدید با رویکرد کاهش دغدغه‌های مردم و همکاران از توجهات و تاکیدات رئیس جمهور است.
به گفته وی بازگشایی تدریجی و آرام آرام مدارس با هدف جلوگیری از به خطر افتادن دانش‌آموزان و کیفیت آموزشی است.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مهارت‌های اجتماعی در این وزارتخانه گفت: مهمترین ماموریت ما جامعه‌پذیری دانش‌آموزان است.

کاظمی گفت: امروز به علت حضور فیزیکی نداشتن معلمان و دانش‌آموزان، جامعه دچار آسیب شده که نتایج آن در سالیان آتی مشاهده خواهد شد.
او به کمک و خواسته‌های فرماندار و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی پاسخ داد و با احداث زمین چمن مصنوعی، به روزسازی
  short_url/vdccssq4.2bq1x8laa2.html
bayanema.ir/vdccssq4.2bq1x8laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما